Nanoleaf debiutuje nowymi inteligentnymi lampami serii Umbra

Nanoleaf wprowadza na rynek parę nowych inteligentnych świateł. Nowa seria inteligentnych lamp Umbra oferuje niektóre z bardziej unikalnych kształtów. Seria Umbra oferuje pełnokolorowe oświetlenie wraz ze wsparciem Matter.

Nanoleaf ma już ugruntowaną pozycję na rynku firm produkujących sprzęt do inteligentnego domu. Firma znana również jest z serii zabawnych i modnych modułowych świateł, które oświetlają naszą ścianę. Ale nowa seria Nanoleaf Umbra odbiega jeszcze bardziej od tego, co można znaleźć w innych miejscach na rynku.

Oświetlenie posiada wsparcie Matter, które dołącza do pozostałych trzech wielkich standardów inteligentnego domu. Więc jest to bez znaczenia, czy chcesz użyć Siri, Alexy lub Asystenta, aby ustawić nastrój.

Nanoleaf

Do tego dochodzi Nanoleaf Umbra Cup Smart Lamp, która przenosi serię w jeszcze bardziej wyjątkowe miejsce. Zamiast rozpryskiwania światła do twojego pokoju, ta lampa wysuwa się z podstawy, na której znajduje się kubek, aby obniżyć snop światła. Jest dostępny w jednej czarnej kolorystynie i zostanie wprowadzony na rynek jeszcze tej jesieni. Ceny są ustalone na 130 USD, chociaż zamówienia w przedsprzedaży nie są jeszcze dostępne.

Oprócz bardzo widocznego, wyrazistego projektu, ta lampa również wyróżnia się na tle Cono z całkowicie okablowaną konstrukcją. Posiada fizyczny przełącznik z boku do regulacji oświetlenia, a także wbudowany port ładowania USB-A do zasilania sprzętu.

Lampa Nanoleaf Umbra Cono jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie 95 USD. Wysyłka rozpocznie się później tej jesieni, pod koniec listopada.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply