Apple TV+ prezentuje film „Tunel z gołębiami”

„Tunel z gołębiami” miał dzisiaj swoją premierę na Apple TV+. Pod koniec sierpnia Apple wypuściło oficjalny zwiastun tego filmu i dało nam pierwszy wgląd w oryginalny film Apple.

„Tunel z gołębiami” ujawnia historyczne życie i karierę byłego brytyjskiego szpiega Davida Cornwella – znanego bardziej jako John le Carré, autora definiujących gatunek powieści szpiegowskich, takich jak „Szpieg, który przyszedł z zimna”, „Tinker Tailor Soldier Spy”, „The Night Manager” i „The Constant Gardener”.

Apple TV+ tak pisze o filmie:

Na burzliwym tle zimnej wojny do współczesności film obejmuje okres sześciu dekad, w którym Le Carré udziela ostatniego i najbardziej otwartego wywiadu, przerwanego rzadkim materiałem archiwalnym i udramatyzowanymi winietami. Oparty na bestsellerowych wspomnieniach Le Carré z New York Timesa, The Pigeon Tunnel: Stories from My Life, film jest bezprecedensową podróżą do mniej znanych części kształtujących doświadczeń kultowego i historycznie prywatnego autora, której towarzyszy oryginalna muzyka Philipa Glassa we współpracy z Paulem Leonardem-Morganem.

macpretorians

Źródło: macerkopf

2 myśli na temat “Apple TV+ prezentuje film „Tunel z gołębiami”

Leave a Reply