Apple TV+ prezentuje drugi zwiastun filmu „Napoleon“

Apple TV+ prezentuje drugi oficjalny zwiastun filmu „Napoleon”. Wraz z pierwszym zwiastunem daje nam coraz większy wgląd w epopeję akcji Ridleya Scotta. Jednak do premiery zarówno kinowej i jak i na Apple TV+ trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Apple TV+ publikuje kolejny zwiastun filmu „Napoleon”

Apple TV+ to nie tylko znakomite seriale ale również kilka dużych produkcji kinowych, które albo pojawiają się bezpośrednio na Apple TV+, albo krótko po premierze kinowej. Przykładem takiej produkcji jest „Czas krwawego księżyca”, który ma swoją kinową premierę w tym tygodniu.

Wyreżyserowany przez Ridleya Scotta, na podstawie scenariusza Davida Scarpy ‘Napoleon’. Joaquin Phoenix wciela się we francuskiego cesarza i wodza. Film ma zaproponować oryginalne i osobiste spojrzenie na pochodzenie Napoleona. Pokazuje szybki, bezwzględny wzrost Napoleona na cesarza, oglądany przez pryzmat jego uzależnianej i często niestabilnej relacji z żoną i prawdziwą miłością, Josephine, graną przez Vanessę Kirby. Film oddaje słynne bitwy Napoleona, jego niestrudzone ambicje i niesamowity strategiczny umysł jako niezwykłego przywódcy wojskowego i wizjonera wojennego.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply