Apple wprowadza nowy Apple Pencil 3 generacji

Od dnia wczorajszego w ofercie Apple mamy do dyspozycji nowy Apple Pencil. Apple Pencil 3 generacji daje użytkownikom iPada większy wybór, ponieważ nowy rysik jest bardziej przystępny cenowo. Dzięki doskonałej dokładności pikseli, niskim opóźnieniom i czułości na pochylenie, nowy Apple Pencil jest idealny do robienia notatek, szkicowania, dodawać adnotacji, księgowania i nie tylko.

Zaprojektowany został z matowym wykończeniem i płaską stroną, która magnetycznie mocuje się z boku iPada w celu przechowywania, nowy Apple Pencil paruje i ładuje się za pomocą kabla USB-C. Apple Pencil 3 generacji będzie dostępny od początku listopada.

„Apple Pencil zrewolucjonizował robienie notatek, szkicowanie i ilustrowanie, uwalniając nieskończone możliwości produktywności i kreatywności. W połączeniu z wszechstronnością iPada, nowy Apple Pencil odblokowuje kolejną świetną opcję, aby doświadczyć magii cyfrowego pisma ręcznego, adnotacji, oznaczania dokumentów i nie tylko”. (Bob Borchers, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu produktów)

Jednak przejście z ładowania bezprzewodowego w wersji 2 na ładowanie kablem przez USB-C w 3 generacji jest postrzegane jako krok w tył, jeśli chodzi o rozwój Apple Pencil.

macpretorians

Źródło: Apple Newsroom

2 myśli na temat “Apple wprowadza nowy Apple Pencil 3 generacji

Leave a Reply