Rocket Typist: aktualizacja do wersji 3.0

Program pomocy pisemnej Rocket Typist otrzymał w tym tygodniu poważną aktualizację. Wersja 3.0 aplikacji do zarządzania modułem tekstowym przenosi teraz również Rocket Typist na iPhone’a i iPada i sprawia, że aplikacja prezentuje swój nowy design.

Rocket Typist

Rocket Typ to program wspomagający pisanie, który chce pomóc Ci zaoszczędzić czas podczas pisania. W tym celu aplikacja oferuje możliwość tworzenia i zarządzania powtarzającymi się fragmentami tekstu i obrazów. Do tej pory Rocket Typist był dostępny tylko dla komputerów Mac. Teraz aplikacja dokonała również skoku na urządzenia mobilne z aktualizacją do wersji 3.0 i jest również dostępna dla iPhone’a i iPada.

Aplikacja, napisana w całości w SwiftUI, została zaprojektowana tak, aby była bardziej przyjazna dla użytkownika. Synchronizacja iCloud została również dostosowana tak, aby działała jeszcze bardziej niezawodnie i umożliwiała pracę na różnych urządzeniach. Ponadto zaimplementowano nowy widok makr, który umożliwia przeglądanie wszystkich oznaczonych makr w jednym miejscu. Od wersji 3.0 makro klawiszy obsługuje również nie tylko pojedyncze klawisze, ale także kombinacje klawiszy.

Aby użyć fragmentu tekstu, nie musisz już używać myszy, ale możesz wygodnie wybrać i wstawić fragment za pomocą klawiatury. Same fragmenty można teraz dynamicznie dostosowywać, jeśli chcesz dodać dodatki.

Informacje o wydaniu deweloperów wymieniają różne inne innowacje, które zdecydowanie powinny być zauważalne podczas korzystania z aplikacji. Ważne, aby wszyscy użytkownicy komputerów Mac wiedzieli: Rocket Typist wymaga teraz do użycia co najmniej macOS Ventura. Aby działać na iPhonie lub iPadzie, potrzebujesz co najmniej iOS lub iPadOS 16.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply