Nowa bezpieczna kamera wideo HomeKit E6 od EZVIZ

Chiński specjalista ds. inteligentnych zabezpieczeń EZVIZ zaprezentował na targach IFA 2023 szereg nowych urządzeń. Jednym z tych urządzeń była inteligentna kamera bezpieczeństwa EZVIZ E6 3K. E6 to pierwsza kamera EZVIZ obsługująca bezpieczne wideo Apple HomeKit. Dzięki funkcji obrotu 360 stopni i automatycznemu śledzeniu ruchu za pomocą aplikacji EZVIZ, a także wielu innym funkcjom, kamera oferuje zaskakująco szeroki zakres funkcji. Aparat ma wymiary 90,6 × 95,6 mm, zasilacz, kabel USB-C, a także płytę przytrzymującą i śruby do montażu sufitowego.

EZVIZ

Jak już wspomniano EZVIZ E6 integruje się z Apple HomeKit Secure Video. Pozwala to na bezpieczne przechowywanie materiałów wideo na serwerach Apple i zapewnia, że tylko upoważnione osoby mają dostęp do danych. Materiał filmowy jest szyfrowany od początku do końca, zanim zostanie zapisany w iCloud i sprawia, że użytkownicy czują się bezpiecznie.

Kamera łączy się przez Wi-Fi i obsługuje zarówno częstotliwości 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Możliwe jest nawet połączenie przewodowe przez Ethernet. Mamy również możliwość przechowywania nagrań wideo na karcie MicroSD o pojemności do 512 GB.

EZVIZ

Za pośrednictwem aplikacji Apple Home kamera jest zintegrowana z Twoim domem w ciągu kilku sekund i zapewnia sprawdzone opcje ustawień nagrywania wideo lub przesyłania strumieniowego „Kiedy w domu” lub „nieobecny”, opcje konfiguracji rozpoznawania twarzy i powiadamiania. Kamera w HomeKit służy również jako detektor ruchu i może być używana do scen i automatyzacji.

Za pośrednictwem aplikacji EZVIZ możesz również zostać powiadomiony za pomocą smartfona w przypadku nagłych zmian poziomu hałasu, dzięki czemu otrzymasz natychmiastową informację o możliwych zakłóceniach.

Producent jest członkiem Connectivity Standards Alliance, dzięki czemu możemy spodziewać się dalszych urządzeń Matter i HomeKit od EZVIZ w przyszłości.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply