Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Snap Markup to narzędzie do robienia zdjęć. Oznacza lub adnotuje zdjęcie różnymi kształtami i wysyła je w dowolne miejsce. Snap Markup zapewnia różne kształty rysowania, takie jak swobodne rysowanie, prostokąt, trójkąt, linia, strzałka, okrąg, liczby, krzywa piecyka, efekt rozmycia, ostrość, obroty, tekst i kadrowanie.

Kingdom Two Crowns to przewijana z boku mikro gra strategiczna z minimalistycznym klimatem owinięta piękną, nowoczesną estetyką pixel art. Graj rolę monarchy na szczycie swojego rumiaka i rekrutuj lojalnych poddanych, buduj swoje królestwo i chroń je przed chciwymi stworzeniami, które chcą ukraść twoje monety i koronę.

Townscaper to eksperymentalny projekt z pasją. Bardziej zabawka niż gra. Wybierz kolory z palety, owiń kolorowe bloki domu na nieregularnej siatce i obserwuj, jak algorytm leżący u podstaw Townscaper automatycznie zamienia te bloki w urocze domki, łuki, klatki schodowe, mosty i bujne podwórka, w zależności od ich konfiguracji.

Last Colossus to gra ACT/RPG. Wciesz się w dowódcę, który przejmuje kontrolę nad gigantycznym robotem po katastrofie lądowania na rozdartej wojną planecie.

Bad North to uroczy, ale brutalny łobuz taktyki czasu rzeczywistego. Broń swojego idyllicznego wyspiarskiego królestwa przed hordą najeźdźców Wikingów, prowadząc desperacki exodus swoich ludzi. Rozkaż swoim lojalnym poddanym, aby w pełni wykorzystali taktyczną przewagę nad unikalnym kształtem każdej wyspy. Stawką jest wszystko: ponieść porażkę i obserwować, jak krew twoich poddanych plami ziemię na czerwono.

Whispers of a Machine to Sci-Fi Nordic Noir, który opowiada historię Very, cybernetycznie rozszerzonej agentki specjalnej, której zadaniem jest zbadanie szeregu morderstw. Te brutalne zabójstwa przesłaniają złowrogą prawdę, ponieważ Vera wkrótce odnajduje powiązania z grupą fanatyków zaangażowanych w tworzenie superinteligencji AI – pościg zakazany przez prawie sto lat.

Kathy Rain to piękny i nostalgiczny hołd dla klasycznego gatunku gier typu point-and-click przygodowych, zbudowany bezproblemowo dla Twojego urządzenia z ekranem dotykowym. Szukajcie wskazówek i rozwiązuj zagadki w fascynującym małomiasteczku, którego akcja rozgrywa się w połowie lat 90.

  • iOS: Exacto: 3 dolary (przeceniony z 5)

Szybko usuń niechciane tła lub utwórz ostre jak brzytwa wycięcia na zdjęciach za pomocą narzędzia Wybór pióra. Wcześniej można je było znaleźć tylko w zaawansowanych programach desktopowych, teraz po raz pierwszy dostępne na iPhonie i iPadzie z usprawnioną i znacznie uproszczoną implementacją zoptymalizowaną pod kątem dotyku. To niewiarygodnie wszechstronne narzędzie oferuje unikalne możliwości, które nie ma sobie równych w niczym innym w App Store. Jest to integralna część profesjonalnego zestawu narzędzi, a artyści i fotografowie polegają na nim od dziesięcioleci. Teraz ty też możesz! Nie musisz już marnować godzin na pracę nad jednym zdjęciem tylko po to, aby osiągnąć mniej niż zadowalające wyniki. Dzięki Exacto możesz dokonywać doskonałych pikselowo selekcji, które precyzyjnie śledzą kontury dowolnego obiektu, bez względu na to, jak skomplikowany lub skomplikowany. Ale to nie wszystko! Exacto wykracza nawet poza standardową funkcjonalność narzędzia do wyboru pióra, wprowadzając funkcje zapewniające większą elastyczność i kontrolę, takie jak możliwość usuwania i wstawiania punktów w dowolnym miejscu wyboru, możliwość resetowania punktów kontrolnych i, co najważniejsze, nieograniczona liczba warstw do dokonywania wielu wyborów. Ponadto Exacto oferuje inne zaawansowane funkcje, które znacznie poprawiają wrażenia użytkownika, w tym nieograniczone cofanie / ponana, automatyczne zapisywanie projektów, natychmiastowy podgląd i wiele więcej!

  • iOS: WikiArt: 4 dolary (przeceniony z 5)

Witamy na WikiArt.org, internetowym domu sztuk wizualnych z całego świata. Naszym głównym celem jest uczynienie sztuki na świecie dostępną dla każdego i wszędzie. WikiArt zawiera już około 250.000 dzieł sztuki autorstwa 3.000 artystów, zlokalizowanych w 7 językach. Te dzieła sztuki znajdują się w muzeach, uniwersytetach, ratuszach i innych budynkach obywatelskich ponad 100 krajów. Większość tej sztuki nie jest w widoku publicznym. Dzięki Twojemu aktywnemu zaangażowaniu planujemy objąć całą historię sztuki Ziemi, od dzieł sztuki jaskiniowych po nowoczesne kolekcje prywatne. Zapewniamy również narzędzia do tłumaczenia na tyle języków, ile potrzeba.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply