MacBook Air promowany przez wideo „Study With Me”

Apple zapuszcza się w nową kategorię filmów na YouTube. Firma właśnie zadebiutowała 90-minutowym filmem „Study With Me”. Film przedstawia aktorkę i studentkę USC Storm Reid, a Apple twierdzi, że celem jest „skupienie się na nauce z dala od rozpraszaczy”.

90-minutowy film wykorzystuje technikę Pomodoro, aby dodać przerwy między 25-minutowymi sesjami nauki, z muzyką low-fi podczas sesji nauki. To może wydawać się dziwne dla Apple, aby wydać taki film, ale filmy „Study With Me” są niezwykle powszechne na stronach takich jak YouTube i TikTok.

Film „Study With Me” ma na celu promocję 15-calowego MacBooka Air, ale w szczególności sam film jest wolny od reklam i promocji. Zamiast tego Apple reklamuje laptopa w opisie filmu:

90-minutowy film „Study With Me” z udziałem Storm Reid, który ma na celu skupienie się na nauce i z dala od rozpraszania uwagi. Storm używa techniki Pomodoro, z trzema 25-minutowymi sesjami nauki, po których następują zabawne 5-minutowe przerwy, które możesz śledzić lub wykorzystać jako inspirację do własnej przerwy. Studiuje używając MacBooka Air 15″, chłodnej muzyki lo-fi, aby pozostać skupionym, i niektórych z jej ulubionych technik relaksacyjnych.

Storm używa nowego MacBooka Air z 15-calowym wyświetlaczem Liquid Retina i chipem M2. To potężne narzędzie do wielozadaniowości, bez względu na to, czego się uczysz. Ma do 18 godzin pracy na baterii (żywotność baterii różni się w zależności od użytkowania), sześć głośników dla wciągającego dźwięku przestrzennego i jest dostępny w czterech kolorach. Kolorem Storm jest Starlight.

Możesz obejrzeć nowy film Apple „Study With Me” poniżej. To, czy Apple ma zaplanowane więcej filmów w ramach tej serii, dopiero się okaże, ale nie zdziwiłbym się, gdyby tak się stało. Powiedzcie mi, co sądzicie o takim filmie?

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply