Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Jak zwykle przynoszą nam one dużo zabawy. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Eclipse Guide to kompleksowa i łatwa w użyciu aplikacja do obserwacji zaćmień Słońca i Księżyca. Dostarcza wszystkich informacji, których potrzebujesz, aby doświadczyć i zrozumieć każde zaćmienie przeszłości i przyszłości.

Toca Boca Jr jest częścią Piknik – jedna subskrypcja, niekończące się sposoby na zabawę i naukę! Uzyskaj pełny dostęp do najlepszych na świecie aplikacji przedszkolnych od Toca Boca i Sago Mini z nieograniczonym planem.

Naucz się Sudoku w kilka minut z MR. MONOPOLY! To nie matematyka, to logika i to jest łatwiejsze niż myślisz. Dzięki podpowiedziom w grze opanujesz techniki i zagrasz z przyjaciółmi i rodziną w mgnieniu oka. Rozwiąż siatkę w najszybszym czasie, aby wygrać! To zabawna łamigłówka, której nigdy nie będziesz chciał odłożyć!

Uwolnij moc Colossatron! Unikalne połączenie rozgrywki Match 3 i Snake pozwala zbudować niszczycielską maszynę poprzez połączenie kolorowych power upów, aby stworzyć nową i potężniejszą broń. Dzięki tysiącom potencjalnych kombinacji klucz do zwycięstwa polega na opanowaniu sztuki budowania Colossatron, aby powalić budzących grozę bossów.

Wyrusz w przygodę po pływających wyspach Spring Forever – krainie nie tak przerażających stworzeń, dołów lawy, puszystych chmur, mnóstwa kolców i wiele więcej. Przyjdź z wizytą!

“Evoland 2: Niewielki przypadek zaburzenia kontinuum czasoprzestrzennego” to nie tylko jedna gra, ale wiele gier, z których fabułą, która sprawi, że będziesz podróżować w czasie, odkrywając różne style sztuki i technologię gier wideo.

Klei Entertainment nawiąza współpracę z naszymi przyjaciółmi z CAPY, twórcami Superbrothers: Sword and Sworcery, Super Time Force i Below; aby przynieść fanom Don’t Starve najnowsze jednoosobowe rozszerzenie: Don’t Starve: Shipwrecked! W Don’t Starve: Shipwrecked Wilson zostaje uwięziony w tropikalnym archipelagu. Musi nauczyć się przetrwać na nowo w tym nowym środowisku wypełnionym nowymi biomami, porami roku i stworzeniami.

Don’t Starve: Pocket Edition, przenosi przebojową grę na PC, z której korzysta ponad 4 miliony graczy, na iPhone’a i iPada. Teraz możesz doświadczyć bezkompromisowej gry survivalowej w dziczy pełnej nauki i magii w podróży!

Dungeon of the Endless: Apogee to wielokrotnie nagradzana gra Rogue-Like Dungeon-Defense, w której ty i twoja drużyna bohaterów musicie chronić generator swojego rozbity statku podczas eksploracji ciągle rozwijającego się lochu, a wszystko to w obliczu fal potworów i wydarzeń specjalnych, gdy próbujecie znaleźć wyjście. Apogee Edition of Dungeon Of The Endless zawiera pełną grę i pięć DLC.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply