Apple TV+ prezentuje „Messi przedstawia się Ameryce”

Odkąd Lionel Messi przeniósł się do Major League Soccer do drużyny Interu Miami, liga zyskała drugie życie, a liczba fanów ligi powiększała się z dnia na dzień. Już za tydzień Apple TV+ przedstawi dokument „Messi przedstawia się Ameryce”.

Apple i MLS nawiązały w zeszłym roku 10-letnią współpracę, która zapewnia, że wszystkie mecze można oglądać wyłącznie w Apple TV. Lionel Messi zapewnił znaczny wzrost popularności ligi.

Apple przygotował nowy, 6-częściowy dokument. Ściśle mówiąc, pierwsze trzy odcinki będą dostępne już za tydzień 18 października. Pozostałe trzy odcinki zostaną wyemitowane w późniejszym terminie.

Oto krótki opis serialu:

Po ponad dwudziestu niezapomnianych i rekordowych latach z Barceloną i Paris Saint-Germain i wygraniu Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022 z reprezentacją Argentyny, Messi podjął przełomową decyzję, która na zawsze zmieniła oblicze futbolu w Ameryce Północnej. Piłkarz przeniósł się do Major League Soccer i Inter Miami CF.

Teraz, dzięki bezprecedensowemu dostępowi do Messiego i jego nowej rodziny Inter Miami CF, „Messi przedstawia się Ameryce” zabiera widzów za kulisy, podczas gdy największy gracz, jaki kiedykolwiek wszedł na boisko, prowadzi swoją nową drużynę do tytułu pucharu ligi i nie tylko. Od wyprzedanych rekordowych widzów w całej Ameryce z zawrotną prędkością, przez niesamowitą zwycięską bramkę w ostatniej chwili w jego pierwszym meczu, po momenty z Messim i jego kolegami z drużyny Inter Miami CF, seria dokumentuje start Messiego w Ameryce, niezwykłą podróż i transformację Inter Miami CF, a przede wszystkim wpływ, jaki obecnie wywiera na piłkę nożną w Ameryce Północnej, podczas gdy “Messi Mania” podróżuje po kontynencie.

macpretorians

Leave a Reply