Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawą aplikację z zakresu produktywności. Chodzi o Scanner. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Czy twoje umiejętności tajnych agentów są na miejscu? Dowiedz się, jak wcielasz się w rolę agenta A w tej wielokrotnie nagradzanej przygodzie typu point and click pełnej retro futurystycznych gadżetów, ukrytych przedmiotów, gadżetów i sprytnych łamigłówek opartych na logice. Ale ostrzegam… Ruby La Rouge nie jest szpiegiem, który należy traktować lekko! Odkryj labirynt kłopotliwych łamigłówek w tej dziwacznej grze o kotka i myszkę, w której będziesz się zastanawiać, czy jesteś kotem… czy myszą!!

Ciemność, rozpacz, wyzwanie… Świat, jaki znamy, jest wiany przez eldritch monsmy. Ocaleni są nieliczni i daleko, tkwią między życiem w tym nowym, ponurym świecie a intrygowaniem do obalenia innych. Zostałeś wybrany na ponoszenia największego ciężaru – Ostrza Heralda. Czy zamierzasz pomóc swojemu przymierzu, czy przejąć rolę nowego władcy? Czy naprawdę masz wybór?

Witamy w epickim świecie RPG, w którym miasto, które budujesz, może wyrosnąć ze skromnej wioski do mekki dla najbardziej ambitnych poszukiwaczy przygód! Przedsiębiorczy wojownicy, którzy zatrzymają się przy twoim kwitnącym burgu, pokonają potwory i zarobią ci pieniądze. Podbijanie lochów i oczyszczanie hord potworów sprawi, że będziesz łupem, aby zaopatrzyć swoje sklepy. A jeśli twoja wioska rozkwita, poszukiwacze przygód będą chcieli założyć dom i ustatkować się!

Spraw, aby Twoje raczkujące lotnisko staną się światowej sławy międzynarodowym punktem orientacyjnym pełnym rozrywki! Najpierw zbuduj obiekty, takie jak bistro i księgarnie, aby zapewnić gościom komfort. Zadowoleni klienci sprawiają, że Twoje lotnisko jest bardziej popularne i przyciągną jeszcze więcej gości!

Youtubers Life to najlepsza gra wideo symulacyjna życia/tycoon. Zostań największym na świecie blogerem wideo z gier w historii, edytując filmy, zwiększając liczbę fanów / subskrybentów i zamieniając się w miliardera. Stwórz swoją postać – dostosuj ją tak, jak chcesz, są tysiące zabawnych kombinacji – i zacznij robić swoje pierwsze transmisje w przytulnym pokoju u swoich rodziców, gdzie dorastałeś, odkąd byłeś mały. Nagrywaj sesje rozgrywki, kupuj nowe i klasyczne konsole, miej oko na codzienne zadania i towarzysko, aby zwiększyć swoją popularność, gdy masz do czynienia z fanami, przyjaciółmi, rodziną i zarządzaniem czasem!

Trenuj swoich baseballistów i stwórz zwycięską drużynę! Czy możesz poprowadzić swoją licealisową drużynę baseballową do ostatecznego zwycięstwa? To może być teraz mały klub pozalekcyjny, ale przy odpowiednim treningu, nawet niebo nie jest granicą dla tej drużyny! Trenuj graczy, przydzielając im ćwiczenia treningowe. Wybierasz to, na czym muszą się skupić, na przykład mrugnięcie lub pitching.

Zostań szefem agencji talentów w tej grze symulacyjnej zarządzania! Zatrudnij wschodzące unikalne talenty poprzez reklamę i skauting! Zacznij od podjęcia decyzji o firmie fonsowej. Daj swoim nowym artystom lekcje i stały trening, a jeśli potrafią olśnić sędziów na przesłuchaniach, będą mieli szansę zadebiutować jako profesjonalny piosenkarz!

Zarządzaj własną drużyną e-sportu. Zapisz najlepszych graczy. Trenuj swoje supergwiazdy. Zajmij się rozrywkami i krytycznymi wydarzeniami przed każdym meczem. Rozwiń swój zespół i dom gier, aby wygrywać duże turnieje na całym świecie, aż staniesz się najwspanialszą drużyną e-sportową!

Całe przetwarzanie obrazu odbywa się tylko na twoim urządzeniu! Żadne dokumenty nie trafią do sieci bez Twojej woli! Zrób zdjęcie aparatem, edytuj je za pomocą wielu funkcji ulepszających, zapisuj w preferowanym formacie i udostępniaj w mediach społecznościowych, e-mailach, usługach w chmurze. MDScan to mobilny skaner dokumentów, który umożliwia skanowanie dowolnego rodzaju dokumentu za pomocą aparatu w telefonie. Mogą to być paragony, strony tekstowe, kupony, plakaty, artykuły z czasopism, faktury, zdjęcia i wszelkie drukowane dokumenty.

Eksploruj Marsa za pomocą prostych gestów, aby obrócić kulę ziemską, przechylić, powiększyć i wybrać lokalizacje.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply