Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą nam obniżone cenowo różne gry. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Wysoce zbywalna gra symulacyjna przestrzeni piaskownicy. Swobodnie budować swój własny wymarzony układ słoneczny. Roamingowa piaskownica odwiedza różne panele słoneczne, aby rozwijać swoją energię słoneczną. myDream Universe to gra symulacyjna przestrzeni piaskownicy.

POSZUKAJ ZWYCIĘSTWA! TRENCHES II chce, żebyś dołączył do walki! Toczą zupełnie nową wojnę, gdy Rosjanie przyłączają się do walki. Walcz w epickiej kampanii poprzez rozszerzoną mapę świata, która obejmuje teraz cały front wschodni. Zaangażuj wroga w bardziej realistyczne, zdradzieckie pola bitew z ukierunkowaną artylerią i orkiestracją wojsk.

Klei Entertainment nawiąza współpracę z naszymi przyjaciółmi z CAPY, twórcami Superbrothers: Sword and Sworcery, Super Time Force i Below; aby przynieść fanom Don’t Starve najnowsze jednoosobowe rozszerzenie: Don’t Starve: Shipwrecked! W Don’t Starve: Shipwrecked Wilson zostaje uwięziony w tropikalnym archipelagu. Musi nauczyć się przetrwać na nowo w tym nowym środowisku wypełnionym nowymi biomami, porami roku i stworzeniami.

Don’t Starve: Pocket Edition, przenosi przebojową grę na PC, z której korzysta ponad 4 miliony graczy, na iPhone’a i iPada. Teraz możesz doświadczyć bezkompromisowej gry survivalowej w dziczy pełnej nauki i magii w podróży!

Spraw, aby Twoje raczkujące lotnisko staną się światowej sławy międzynarodowym punktem orientacyjnym pełnym rozrywki! Najpierw zbuduj obiekty, takie jak bistro i księgarnie, aby zapewnić gościom komfort. Zadowoleni klienci sprawiają, że Twoje lotnisko jest bardziej popularne i przyciągną jeszcze więcej gości!

Witamy w epickim świecie RPG, w którym miasto, które budujesz, może wyrosnąć ze skromnej wioski do mekki dla najbardziej ambitnych poszukiwaczy przygód! Przedsiębiorczy wojownicy, którzy zatrzymają się przy twoim kwitnącym burgu, pokonają potwory i zarobią ci pieniądze. Podbijanie lochów i oczyszczanie hord potworów sprawi, że będziesz łupem, aby zaopatrzyć swoje sklepy. A jeśli twoja wioska rozkwita, poszukiwacze przygód będą chcieli założyć dom i ustatkować się!

Wspaniałe plenery wzywają! Stwórz i prowadź swój własny kemping w tej symulacji zarządzania biznesem. Poznaj teren i znajdź najlepsze miejsca do biwakowania. Zanim się zorientujesz, klienci będą rozstawiać namioty i robić zdjęcia, tworząc wspomnienia, które przetrwają całe życie.

Zanurz się w przeszłość, aby przemierzyć okres Edo w Japonii! Twoje idealne miasteczko samurajskie czeka na Ciebie! Wznieś domy, zamki i wszelkiego rodzaju średniowieczne cuda za dotknięciem palca – przepisywanie kart historii według własnego uznania! Strategicznie umieść kompatybilne budynki, aby zrobić “combos”, zwiększając wydajność, aby stać się najlepszym miastem zamkowym na całym kraju!

  • iOS: Go Rally: 1 dolar (przeceniony z 5)

Z mnóstwem torów, samochodów, trybem kariery, wieloosobowymi wyzwaniami czasowymi i niesamowitym twórcą torów, Go Rally jest jedyną grą rajdową, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować! A dzięki funkcji cross-play możesz cieszyć się Go Rally na iPhonie, iPadzie i Apple TV.

Human Anatomy Atlas 2023 zawiera podstawowe treści referencyjne anatomii na Twoim iPhonie lub iPadzie. Chcesz poszerzyć swoją bibliotekę? Sprawdź nasze zakupy w aplikacji, aby uzyskać dodatkowe treści dotyczące anatomii i fizjologii!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply