iPhone 15 ma problemy z Wi-Fi

iPhone 15 nie da o sobie zapomnieć. Niestety w tym złym znaczeniu. Wielu użytkowników iPhone’a podobno ma problemy z połączeniem Wi-Fi po aktualizacji do iOS 17. Problemy wydają się dotyczyć głównie modeli iPhone’a 15.

Podczas gdy prawdziwy zakres problemu pozostaje niejasny, posty na forach i w mediach społecznościowych wskazują, że przynajmniej niektóre aktualizacje do iOS 17 mają sporadyczne błędy Wi-Fi. Problem przejawia się w niskich prędkościach połączenia i niemożności ładowania treści do aplikacji.

Kilku właścicieli iPhone’ów wypowiedziało się na forach wsparcia Apple i wyraziło swoją frustrację. Użytkownik o nazwisku David Chen powiedział, że aplikacje nie ładują poprawnie treści, a połączenia są niezwykle wolne.

Deweloper Willian Max również potwierdził, że zauważył niezwykle niską prędkość Wi-Fi na swoim iPhonie 15 Pro Max. Inni opisywali podobne doświadczenia z niskimi prędkościami i rozłączeniami na Reddicie.

Według użytkownika Reddita, dostosowanie zakresu kanałów Wi-Fi do 20 MHz, 40 MHz lub 80 MHz zdawało się rozwiązywać problem. Jednak niektórzy użytkownicy zgłaszają, że problemy utrzymują się nawet po tych korektach.

Apple nie potwierdziło jeszcze publicznie problemów z Wi-Fi w systemie iOS 17.

macpretorians

Źródło: Maclife

Leave a Reply