iPhone 15: Narzekania na dźwięki głośników

Wczoraj wraz z aktualizacją 17.0.3 zakończył się temat przegrzewających się iPhonów 15 Pro. Jednak to nie jedyne narzekania użytkowników jeśli chodzi o najnowszy model. Właściciele nowych iPhonów 15 odkryli kolejny problem – chodzi o wbudowane głośniki. Mówi się, że mają nieczystą reprodukcję, co czasami jest reprezentowane przez naprawdę głośne trzaski.

iPhone 15 ma problemy z wbudowanymi głośnikami

Do tej pory pojawiło się kilka skarg na problemy z dźwiękiem, zwłaszcza na Reddicie. Często opisuje się, że podczas odtwarzania dźwięku występują trzaski, skrzypiące i grzechoczące dźwięki, które czasami są bardzo wyraźne i dokuczliwe, a czasem bardziej zauważalne w tle. Według doniesień, głośnik w słuchawce wydaje się być najbardziej dotknięty.

Problemy najwyraźniej nie ograniczają się do konkretnego modelu iPhone’a 15 i są szczególnie widoczne podczas odtwarzania muzyki. TikToker donosi w filmie, że jego iPhone 15 Pro Max był już wymieniany kilka razy w Apple i miał ten sam błąd audio z każdym iPhonem. Testowanie z innymi urządzeniami również przynosiło rozczarowujący rezultat.

Trzeba jednak zauważyć, że do tej pory doniesienia o problemach z dźwiękiem w iPhone 15 wystąpiły w niewielkiej ilości. W rzeczywistości znajdziemy tylko kilka raportów, więc przynajmniej obecnie można zakładać, że nie jest to ogólny problem.

Zobaczymy co Apple powie na ten problem. Możliwe, że jest to błąd, który uda się naprawić poprzez kolejną aktualizację systemu.

macpretorians

Źródło: Maclife

Leave a Reply