Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Wielokrotnie nagradzana adaptacja wielokrotnie nagradzanej gry planszowej Vlaady Chvátil. Buduj statki kosmiczne, unikaj meteorów i walcz ze złymi facetami, a wszystko to w dążeniu do bycia truckerem z najbardziej kosmicznymi kredytami na koniec gry.

To twoja szansa na zapisanie historii. Zaczynasz od małego plemienia. Rozwijając swoje farmy i kopalnie, kładziesz podwaliny pod postęp technologiczny, lepsze rządy i wielkie cuda. Twoja potęga wojskowa wspiera twoje umiejętności polityczne, gdy prowadzisz swoją cywilizację do wielkości.

Jedne z laboratoriów badawczych udaje się stworzyć broń gotową do wzmocnienia Opozycji i radykalnej zmiany przebiegu wojny…

Brat Patty został opętany przez Boga Biedy, a cała rodzina stała się biedna, z ogromnymi długami… To jest początek walki Patty! Aby spłacić długi, otwórzmy tawernę w Marenia, zbierzmy składniki i zacznijmy gotować!

Animatix zamienia twoje zdjęcia w urzekające animacje i kreskówki. Wykorzystuje techniki animacji w świecie rzeczywistym, aby tchnąć życie w twoje nieruchome zdjęcia, dodając ruch, który sprawia, że ich krawędzie i kolor ożywają. Wybierz spośród 24 stylów animacji, a następnie spraw, aby Twoje animacje wyróżniały się dzięki wielu unikalnym efektom animowanym, komiksowym, szkicowym i artystycznym Animatix. Dostosuj swoje wyniki, aby uzyskać idealny wygląd i udostępniaj swoje dzieła jako GIF-y, filmy lub zdjęcia na żywo.

Za pomocą jednego suwaka, Brightly adaptively rozjaśnia zdjęcia natychmiast, aby wydobyć ukryte szczegóły, zachowując przy tym przyjemną równowagę między światłem a ciemnością bez nadmiernego eksponowania już oświetlonych obszarów. Jasno rozjaśnia również filmy, jednocześnie stosując płynne zmiany oświetlenia w czasie. Brightly został zaprojektowany dla iOS z intuicyjnym, pojedynczym interfejsem okienkowym, który ma wszystkie funkcje edycji zdjęć, których można się spodziewać, aby pokazać swoje zdjęcia i filmy w najlepszym świetle. Przenieś swoją edycję na wyższy poziom dzięki niezbędnym profesjonalnym funkcjom, takim jak zdjęcia RAW i wideo 4K.

  • iOS: Inkwork: 3 dolary (przeceniony z 6)

Inkwork natychmiast przekształca twoje zdjęcia w unikalne i wyraziste rysunki tuszem. Wybierz spośród ponad 90 odmian stylu, wybierz kolor atramentu i papieru, a następnie udostępnij swoją sztukę na Instagramie, Twitterze, Facebooku i nie tylko.

Brushstroke przekształca zdjęcia z albumu i robi zdjęcia w piękne obrazy jednym dotknięciem. Edytuj, podpisuj i udostępniaj swoją pracę na Instagramie, Twitterze i Facebooku. Chcesz wydrukować twoją grafikę? Nawiązaliśmy współpracę z CanvasPop, aby zapewnić najlepszą jakość dostępnych wydruków na płótnie. Wybierz ramkę i rozmiar, a Twoje arcydzieło zostanie dostarczone i zawieszone na ścianie w mgnieniu oka.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply