Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Neo Monsters to wciągająca gra strategiczna RPG, która zawiera epickie bitwy 4v4 pomiędzy dwoma zespołami liczącymi do 16 potworów. Unikalny turowy system walki pozwala na wymyślenie potężnych strategii łańcuchowych poprzez połączenie setek umiejętności. Poluj na najsilniejsze potwory i wykorzystaj ich moc, a następnie weź udział w bitwie online, aby zdominować ekscytujące bitwy i ligi PvP! Czy jesteś gotowy, aby podjąć wyzwanie?

Juicy Realm to nieuczciwa gra z owocami jako wrogami. Rozstawia się w świecie, w którym zaciera się granica między zwierzętami a roślinami. Zaczęło się od przechylania łańcucha pokarmowego, co zmusiło ludzi do założenia placówki i rozpoczęcia dochodzenia w regionie, w którym odkryto pierwsze gatunki zmutowanych roślin. Wojsko przygotowało ogromną liczbę potężnych broni, a ty prowadzisz siły awangardowe do prowadzenia tej długiej wojny.

Evoland 2: A slight case of spacetime continuum disorder” to nie tylko jedna gra, ale wiele, związana historią, która sprawi, że będziesz podróżować w czasie, odkrywając różne style artystyczne i technologię gier wideo.

Normal Lost Phone to gra o odkrywaniu intymności nieznanej osoby, której telefon został znaleziony przez gracza.

  • iOS: Kenshō: 1 dolar (przeceniony z 4)

Rozpocznij swoją podróż przez surrealistyczny świat, w którym przeplatają się natura, czas i przestrzeń. W zrujnowanym pokoju dzieją się tajemnicze rzeczy. Drzwi wewnątrz tego pokoju prowadzą do różnych światów i pięknych krajobrazów.

Dungeon of the Endless: Apogee to wielokrotnie nagradzana gra Rogue-Like Dungeon-Defense, w której ty i twoja drużyna bohaterów musicie chronić generator rozbitego statku podczas eksploracji stale rozszerzającego się lochu, a wszystko to w obliczu fal potworów i wydarzeń specjalnych, gdy próbujesz znaleźć wyjście. Edycja Apogee Dungeon Of The Endless zawiera pełną grę i pięć DLC.

Zaprojektowany przez muzyka, dla muzyków, PolyNome obsługuje wszystko, od przypominania o ćwiczeniach, po drukowanie setlisty na koncert. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej…

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply