iPad mini 7 jeszcze w tym roku?

Niedawno otrzymaliśmy nowe modele iPhonów. Wcześniej tego roku, Apple wydało nowe komputery. Czy firma trzyma w zanadrzu jeszcze jakiś sprzęt, który pokaże w 2023r. ?

Nikt, oprócz osób z firmy, tego nie wie. Jednak teraz pojawiła się plotka, że iPad mini otrzyma aktualizację jeszcze w tym roku.

iPad mini

iPad mini 7 ma zostać zapowiedziany jeszcze w tym roku

Digitimes donosi, że Apple przygotowuje się do premiery iPada mini 7 jeszcze w tym roku. W artykule na temat stagnacji globalnego popytu na tablety w drugiej połowie 2023 roku, branżowy think tank przewiduje, że udział Apple w rynku wzrośnie dzięki zamówieniom na „małego” iPada w czwartym kwartale.

„W drugim kwartale dostawy iPada odnotowały sekwencyjny spadek, który był większy niż w przypadku innych producentów, co spowodowało, że ogólny udział dostaw iPada spadł drugi kwartał z rzędu. Tak czy inaczej, w drugiej połowie roku akcje iPada ponownie wzrosną, ponieważ Apple uzupełni zapasy w trzecim kwartale i złoży zamówienia na nowego małego iPada w czwartym kwartale”.

W ostatnich miesiącach słyszeliśmy różne plotki na temat rodziny iPadów. Czasami mówiono, że producent nie ogłosi w tym roku żadnych nowych modeli iPada, a czasami, że można spodziewać się co najmniej jednego nowego modelu tego urządzenia. Czy powyższe słowa mogą rzeczywiście wskazywać na nowego iPada, który pojawi się jeszcze w tym roku? Jeśli taki iPad ujrzałby światło dzienne, z pewnością chodziło by tylko o przyrost mocy, gdyż nie spodziewam się, że Apple miałoby czas na inne prace przy nowym tablecie.

Moim jednak zdaniem, w tym roku nie ujrzymy już niczego nowego od Apple. Obecny rok i tak jest bardzo płodny, jeśli chodzi o nowe urządzenia wypuszczone przez firmę z Cupertino.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply