Apple TV+ udostępnia klipy z „The Morning Show 3″ oraz „Flora i syn”

„The Morning Show – Season 3″ wystartował kilka dni temu na Apple TV+. Natomiast „Flora i syn” wystartuje dopiero za kilka dni a dokładniej 29 września 2023 roku. Apple opublikowało teraz krótkie klipy obu oryginałów na swoim oficjalnym kanale YouTube.

W trzecim sezonie „The Morning Show” przyszłość stacji i długotrwałe lojalności zostają zachwiane, gdy gigant technologiczny wykazuje zainteresowanie UBA. Tworzą się nieoczekiwane sojusze, poufne sekrety stają się bronią, a podstawowe wartości wszystkich są wystawiane na próbę – zarówno w newsroomie, jak i poza nim. Oprócz Reese Witherspoon i Jennifer Aniston, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Greta Lee, Jon Hamm, Nicole Beharie i Julianna Margulies prowadzą gwiazdorską obsadę.

Flora i syn to oryginalny film Apple. Oficjalny opis “Flory i syna” brzmi następująco:

„Samotna matka Flora nie wie, co zrobić ze swoim zbuntowanym nastoletnim synem Maxem. Zachęcona przez policję do znalezienia Maxowi hobby, Flora próbuje zająć go zużytą gitarą akustyczną. Z pomocą nieudanego muzyka z Los Angeles, Flora i Max odkrywają transformującą moc muzyki. Z muzycznego umysłu Johna Carneya, “Flora i syn” bada relacje między matką a synem na drodze do nowej harmonii “.

W osadzonym klipie Flora (Eve Hewson) i Jeff (Joseph Gordon-Levitt) łączą swoje talenty muzyczne na dachu w Dublinie w żywiołowym duecie “Meet in the Middle”.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply