BundleHunt: 42 aplikacje na Maca w znacznie niższych cenach

Witryna BundleHunt, znana z pakietów dla komputerów Mac, po raz kolejny prezentuje nowe oferty, które warto zobaczyć. Co ciekawe, doszło do zmian, które są na korzyść użytkownika.

Co cieszy nie ma już opłaty wstępnej. Można wybrać tylko jedną aplikację i zapłacić wskazaną cenę. Ponadto obowiązuje zniżka w wysokości 3 dolarów amerykańskich od wartości zakupu wynoszącej 30 dolarów amerykańskich. Zniżka wzrasta co 1 dolara aż do 10 dolarów. Wszystkie oferowane aplikacje można znaleźć na stronie promocji.

Oto jakie programy można znaleźć w obecnej promocji BundleHunt:

Commander One: Najlepsze narzędzie dla każdego, kto chce przesłać pliki na serwer FTP lub inne rozwiązanie internetowe. Commander One sprawia, że jest to tak proste jak Finder.

DropShare: Jeśli chcesz po prostu udostępniać pliki w sieci, DropShare czyni to wyjątkowo łatwym. Pliki lub foldery można przesyłać do połączonego partnera hostingowego metodą “przeciągnij i upuść”.

Słowniki: Za pomocą prawego przycisku myszy można przetłumaczyć dowolne słowo na jeden z ponad 80 języków za pomocą tego małego pomocnika.

PDF Master: Małe narzędzie do konwersji, tworzenia i edycji dokumentów PDF. Niestety, nadal nie jest to możliwe w takim stopniu w narzędziach pokładowych macOS.

macpretorians

Źródło: BundleHunt

Leave a Reply