PDF Expert: Aktualizacja wykorzystuje możliwości iOS 17

Apple zaprezentowało nowe funkcje iOS 17 na WWDC. W tym tygodniu wszyscy mogli pobrać najnowszy iOS i zaktualizować swoje iPhony. Pierwsze aplikacje, takie jak PDF Expert od Readdle, już korzystają z nowych funkcji i chcą pokazać, że często wyśmiewane widżety mogą być czymś więcej niż tylko „upiększeniami”.

PDF Expert gotowy na iOS 17

Aplikacje studia deweloperskiego Readdle są już dostosowane do nowego systemu operacyjnego Apple dla urządzeń mobilnych iOS 17. Jedną z nich jest PDF Expert – aplikacja, która pomaga w pracy z plikami PDF.

Oto jak PDF Expert wykorzystuje nowe funkcje:

PDF Expert umożliwia przeglądanie i edycję plików PDF. Można na przykład edytować tekst, cenzurować obiekty lub zmieniać obrazy. Możliwe jest również podpisywanie cyfrowe, a także konwersja do popularnych formatów pakietu Office. Wydana właśnie aktualizacja wprowadza szereg ulepszeń, które wykorzystują nowe funkcje w iOS 17 i iPadOS 17.

Ulepszenia obejmują skróty do aplikacji, które umożliwiają szybki dostęp do akcji z poziomu wyszukiwania Spotlight. Na przykład można bezpośrednio “Konwertować do PDF”, “Scalać pliki”, “Kompresować PDF” lub “Skanować PDF”. Ponadto będzie można wstawiać emoji i naklejki iOS do plików PDF.

Na iPadzie cieszy dalszy rozwój Stage Managera. PDF Expert już sobie z nim radzi, a funkcja pozwala na szybszą wymianę informacji między aplikacjami.

macOS Sonoma pojawi się 26 września i należy się spodziewać, że również ten system nie pozostanie bez dopasowanych aplikacji studia.

macpretorians

Źródło: Maclife

Jedna myśl na temat “PDF Expert: Aktualizacja wykorzystuje możliwości iOS 17

Leave a Reply