WiZ z nowymi lampami Matter

Firma WiZ należy, podobnie jak Philips Hue, do grupy Signify i prawdopodobnie jeszcze jakiś czas temu niekoniecznie była znana użytkownikom Apple Home. Wraz z wydaniem aktualizacji Matter dla istniejących lamp i opraw oświetleniowych stan ten się szybko zmienia. Teraz producent wydał nowe lampy, które mogą być również używane w Apple Home za pośrednictwem Matter.

WiZ

Lampa WiZ Portrait

Lampa biurkowa WiZ Portrait to nowość. Podłączana jest przez USB-C, lampa (19,5 × 18,5 × 38 cm) oferuje światło pierścieniowe na górze i główne światło na dole głowicy lampy o mocy 600 lumenów ciepłej i zimnej bieli, które można przechylać i kierować zgodnie z własnymi życzeniami. Gdy potrzebne jest ukierunkowane oświetlenie od dołu, główne światło skupia się na obszarze roboczym.

Jeśli jednak masz zaplanowaną ważną rozmowę wideo w dalszej części dnia, światło pierścieniowe powyżej jest idealne do oświetlenia twarzy w najlepszy możliwy sposób. Oświetlenie pierścieniowe posiada również dezaktywowalny czujnik jasności, który automatycznie dostosowuje intensywność światła do jasności otoczenia, obiecując ciągłą optymalizację oświetlenia twarzy, zgodnie z WiZ.

Oprócz lampy biurkowej WiZ pokazało również nową taśmę zewnętrzną LED. Jest ona wykonana z silikonu i jest odporna na warunki atmosferyczne i wodę zgodnie z klasą ochrony IP65. Można go dostosować do własnych upodobań dzięki ciepłym i chłodnym odcieniom bieli, 630 lumenom, ponad 16 milionom kolorów i dynamicznym trybom oświetlenia za pośrednictwem aplikacji WiZ. Pasek świetlny rozciąga się na łącznie pięć metrów i nie można go przedłużyć ani skrócić.

WiZ oferuje szeroką gamę lamp i opraw oświetleniowych, które można teraz łatwo zintegrować z Apple Home dzięki Matter. Warto przejrzeć sklep Glaxus Store lub Amazon, aby uzyskać pierwsze wrażenie na temat różnorodności produktów WiZ.

macpretorians

Źródło: SmartApfel

Leave a Reply