Kuo: Apple pilnie rozwiązuje wyzwania związane z produkcją iPhone’a 15 Pro Max

Apple pilnie zajęło się wyzwaniami produkcyjnymi związanymi z ulepszonym systemem aparatu Telephoto iPhone’a 15 Pro Max. Takie informacje podaje analityk Ming-Chi Kuo.

Kuo powiedział, że moduł aparatu iPhone’a 15 Pro Max z maksymalnie 5-krotnym zoomem optycznym był najważniejszym elementem w dostawach urządzenia. Apple zwiększyło specyfikacje obiektywu tetrapryzmatycznego dostarczanego przez Largan Precision. W wyniku tej zmiany i aby sprostać dużemu popytowi na iPhone’a 15 Pro Max, Kuo powiedział, że Largan Precision rozszerzył swoje linie produkcyjne soczewek tetrapryzmatycznych.

Szacunki dotyczące wysyłki iPhone’a 15 Pro Max wahają się od 3-4 tygodni, dla niektórych konfiguracji do 6-7 tygodni. Wczoraj Kuo powiedział, że popyt na iPhone’a 15 Pro Max przewyższył popyt na iPhone’a 14 Pro Max w tym samym okresie ubiegłego roku.

Oprócz problemów z dostawami związanymi z kamerą, Kuo wcześniej powiedział, że iPhone 15 Pro Max wszedł do masowej produkcji później niż inne urządzenia z serii iPhone 15, co prawdopodobnie przyczyniło się do długich opóźnień w wysyłce urządzenia. W Stanach Zjednoczonych iPhone 15 Pro Max zaczyna się od 1199 USD z 256 GB pamięci.

Wszystkie modele iPhone’a 15 są już dostępne do zamówienia i wysyłki w najbliższy piątek.

macpretorians

Źródło: MacRumors

Leave a Reply