Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS

HappyTruck – Dostarcz owoce na rynek swoją ciężarówką. Będziesz musiał dostać się z jednego miejsca do drugiego bez upuszczania zbyt wiele z ciężarówki. Dostaniesz dokładną liczbę sztuk, które nosisz i dokładną liczbę sztuk, która jest wymagana. Im więcej przyniesiesz, tym więcej uzyskasz.

EXIF Viewer to piękna aplikacja wraz z Photos Extension, Recent Photo’s EXIF Widget i iMessage App. Jest to dobrze wykonana aplikacja dla profesjonalnych fotografów, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy. To uniwersalna aplikacja, kup raz, używaj na wszystkich urządzeniach z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch).

Życie na Tiny Planet było spokojne i beztroskie, dopóki nie doszło do wielkiej katastrofy – Tiny Planet został trafiony przez meteor! Świat się rozpadł i teraz jego przyszłość zależy tylko od ciebie! Wykorzystaj swoją wyobraźnię i kreatywność: aby przywrócić Tiny Planet i pomóc jej mieszkańcom, będziesz musiał naprawić różne maszyny i mechanizmy, a także rozwiązywać zagadki w każdym z pięciu rozdziałów tej gry. Nawigacja jest prosta i intuicyjna. Nie odwraca to uwagi od dowcipnych łamigłówek, a będziesz mógł w pełni zanurzyć się w niepowtarzalnym klimacie gry.

The Past Within to gra tylko kooperacyjna. Obaj gracze muszą posiadać kopię gry na własnym urządzeniu (telefon komórkowy, tablet lub komputer), a także sposób komunikowania się ze sobą. Graj razem z przyjacielem lub znajdź partnera na naszym oficjalnym serwerze Discord!

Rusty Lake Hotel to tajemnicza przygoda typu point-and-click autorstwa twórców serii Rusty Lake & Cube Escape.

Black Pants Studio z przyjemnością prezentuje aktualizację 2.0 dla About Love, Hate i innych – kompletny remaster dla nowoczesnych iPhone’ów i iPadów!

“Blown Away: Secret of the Wind to wspaniały biegacz/szybka łamigłówka” – Pocket Gamer

“Stywna, automatycznie uruchamiana platformówka logiczna, Blown Away: Secret of the Wind oferuje zgrabne nowe zejście na gatunek dzięki unikalnej mechanice ruchu teleportacji.” — AppAddict

Psychofunk to platformówka, w której wpychasz i wypychasz platformy jak przyciski na starym odtwarzaczu kasetowym. Jest to doświadczenie dostosowane do ekranu dotykowego na iPhonie i iPadzie.

Z wielokrotnie nagradzanej kolekcji National Parenting Product Award, Family Choice Award, między innymi Madeleine Editions, która zabiera dzieci w podróż dookoła świata. Dzisiejszy cel podróży: Hawaje!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply