Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć i wideo. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Toca Boca Jr jest częścią Piknik – jedna subskrypcja, niekończące się sposoby na zabawę i naukę! Uzyskaj pełny dostęp do najlepszych na świecie aplikacji przedszkolnych od Toca Boca i Sago Mini z nieograniczonym planem.

Utrzymywanie koncentracji na zadaniach może czasami nie być łatwe. FocusDots to pięknie zaprojektowany zegar, który poprawia koncentrację na zadaniach i odrzuca aktywność, która może odwrócić uwagę.

Moje miasto: Dom mojego przyjaciela jest wypełniony mnóstwem nowych postaci, zabawnych pokoi i lokacji oraz mnóstwem interaktywnych akcesoriów, które są gotowe do odkrywania, odkrywania i udawania-playowania. Koniecznie sprawdź pokój dziecięcy i pokój niemowlęcia. Usiądź ze znajomymi, aby obejrzeć film w Cinema & Arcade Room lub urządzić dziką imprezę przy basenie w Ogrodzie, możliwości są nieograniczone! Przy tak wielu zabawnych miejscach do odkrycia i tak wielu nowych postaciach nie ma ograniczeń co do historii, które można odegrać!

Swobodnie buduj swoje wymarzone planety. Graj jak Bóg, zbuduj własną słoneczną. Wędrując po wszechświecie, aby zebrać GP (God point) i MP (Mass point), aby rozwinąć swoją energię słoneczną.Pokonaj wszystkie szmerglowe słońce, wchłoń ich zasoby.Swobodnie buduj swoje wymarzone planety.

Z Łatwością Usuwaj Niechciane Treści Ze Swoich Zdjęć! Wzbogać swoje zdjęcia o moce AI.

Polygon: “My Child Lebensborn opowiada niepokojącą opowieść o niewinnych w następstwie II wojny światowej”.

Incredibox to aplikacja muzyczna, która pozwala tworzyć własną muzykę z pomocą wesołej ekipy beatboxerów. Wybierz swój styl muzyczny spośród 9 imponujących atmosfer i zacznij się układać, nagrywać i dzielić się swoim miksem.

Disk Clean Pro został opracowany przez Systweak Software, aby pomóc Ci usunąć śmieci z komputera Mac. Czyści komputer Mac bezpiecznie i pewnie, nie ryzykując ważnych danych. Dzięki 4 specjalnym narzędziom do czyszczenia śmieci, Disk Clean Pro pozwala na przechowywanie większej ilości danych poprzez zwolnienie miejsca w pamięci!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply