Pixelmator Pro otrzymuje ulepszoną obsługę plików PDF

Pixelmator Pro to pogram do edycji zdjęć i grafiki, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W ostatnim czasie aplikacja otrzymała ciekawą aktualizację.

Pixelmator Pro

Przegląd nowych funkcji w Pixelmator Pro

Pixelmator Pro 3.4 oferuje całkowicie przebudowany silnik PDF, a wraz z nim liczne nowe narzędzia do edycji plików PDF. Zespół programistów Pixelmator Pro zachwala swoją nową aktualizację:

„Od teraz można otwierać i edytować pojedyncze strony z wielostronicowych dokumentów PDF, edytować poszczególne warstwy wektorowych plików PDF i łatwo wprowadzać zmiany w plikach PDF utworzonych w aplikacjach iWork, takich jak Keynote, Pages, Safari i innych”.

Poszczególne funkcje zostały szczegółowo opisane na blogu Pixelmator Pro. Szczególnie ekscytująca jest z pewnością obsługa plików PDF z wieloma warstwami, która oferuje zupełnie nowe możliwości edycji. Dzięki nowej aktualizacji można konwertować pliki do PDF za pomocą skrótów. Zaktualizowana akcja „Konwertuj obraz/wideo” w aplikacji Skróty ułatwia konwersję wielu dokumentów Pixelmator Pro, plików Adobe Photoshop i innych plików do formatu PDF.

Pixelmator Pro to potężny program do edycji obrazów opracowany wyłącznie dla komputerów Mac. Oferuje on obszerną kolekcję narzędzi do edycji zdjęć i wideo, malowania, ilustracji, projektowania graficznego, edycji opartej na warstwach i wielu innych. Pod maską kryją się najnowsze i najpotężniejsze technologie Mac, w tym Core ML, Metal i Swift.

Program możemy pobrać z App Store w cenie 199,99 zł.

macpretorians

Źródło: appgefahren, pixelmatorblog

Leave a Reply