Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dziesiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich pozycji. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Naucz się Sudoku w kilka minut z MR. MONOPOLY! To nie matematyka, to logika i to jest łatwiejsze niż myślisz. Dzięki wskazówkom w grze w mgnieniu oka opanujesz techniki i zagrasz z przyjaciółmi i rodziną. Rozwiąż siatkę w najszybszym czasie, aby wygrać! To zabawna łamigłówka, której nigdy nie będziesz chciał odłożyć!

Gra symulacyjna przestrzeni piaskownicy. Możesz swobodnie budować swój własny wymarzony układ słoneczny. Roamingowa piaskownica odwiedza różne planety słoneczne, aby rozwijać swoją energię słoneczną. myDream Universe to gra symulacyjna przestrzeni piaskownicy.

Udekoruj swój ekran główny za pomocą widżetu fotograficznego Najlepsze dla uzyskania estetycznego wyglądu ekranu głównego. To darmowa aplikacja.

W tej niesławnej nieuczciwej narracyjnej grze karcianej zagraj jako poszukiwacz bezbożnych tajemnic w scenerii ukrytych bogów i tajnych historii o tematyce lat 20. Zostań badaczem niewidzialnych sztuk. Twórz narzędzia i przyzywaj duchy. Indoktrynować niewinnych. Chęć swoje miejsce jako heralda nowej ery.

W Gaia Project każdy gracz kontroluje jedną z 14 frakcji dążących do pokojowej kolonizacji galaktyki Terra Mystica. Każda frakcja ma inne potrzeby środowiskowe, aby przetrwać na planecie. Te potrzeby skłoniły frakcje do opanowania terraformowania, umożliwiając im uczynienie różnych typów planet nadającymi się do zamieszkania.

W świecie fantazji, zwanym Terra Mystica, 14 ras walczy razem lub indywidualnie ze swoimi przeciwnikami, aby zdobyć władzę i terytorium. Mądrze wykorzystują swoje zasoby i mądrze terraformują, aby zdobyć dominację i poprowadzić własnych osadników do zwycięstwa. Oryginalna cyfrowa konwersja wysoko udekorowanej gry planszowej Terra Mystica Helge Ostertag i Jens Drögemüller. Graj przeciwko innym graczom na całym świecie lub rzuć wyzwanie przeciwnikowi komputerowemu.

Achikaps to prosta strategia ekonomiczna.

  • Łatwy do nauczenia
  • Tryby kampanii i piaskownicy
  • Edytor poziomów (możesz tworzyć własne poziomy)
  • Prosty interfejs użytkownika
  • Płynne animacje

Znajdujesz się w rustykalnej, przednowoczesnej Toskanii, gdzie odziedziczyłeś skromną winnicę. Posiadasz kilka działek, starą podkładkę do zgniatania, maleńką piwnicę, 3 pracowników… i marzenie o posiadaniu najlepszej winnicy we Włoszech.

  • iOS: Tera Pro: 8 dolarów (przeceniony z 10)

Tera Pro łączy wszystkie główne metody syntezy dźwięku na jednym stole. Bez względu na to, czy chcesz odtworzyć dźwięki z analogowych legend, czy eksplorować nowoczesne dźwięki cyfrowe za pomocą FM, Waveshaping lub Wavetable synthesis. Dodaj trochę smaku modelowania fizycznego i modułów do syntezy addytywnej. Połącz je w ogóle, aby uzyskać nowe doświadczenia dźwiękowe daleko wykraczające poza twoje najśmielsze marzenia.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply