CameraBag: aktualizacja z obsługą M1/M2 na Macu

Zespół programistów w Nevercenter wydał aktualizację dla swojej popularnej aplikacji do edycji zdjęć na macOS. CameraBag jest dostępny w dwóch wersjach na stronie internetowej Nevercenter, CameraBag Photo za 35 USD i CameraBag Pro za 59 USD. CameraBag Pro umożliwia edycję nie tylko zdjęć, ale również filmów. Bezpłatną wersję próbną obu wersji można również znaleźć na stronie internetowej Nevercenter.

CameraBag zapewnia użytkownikowi między innymi ponad 150 presetów do edycji zdjęć, które są rozszerzone o możliwość integracji niezliczonej ilości własnych presetów. Ponadto dostępne są różne opcje maskowania, światła/środki/cienie, rozszerzona funkcja kontrastu, zakładki wielu dokumentów, inspektor pikseli, animowane podglądy po najechaniu myszą, zarządzanie kolorami i minimalizowany obszar narzędzi.

CameraBag z nowymi funkcjami

Wraz z wydaną aktualizacją do wersji 2023.4 pojawiło się kilka ekscytujących nowych funkcji: Nowe ustawienia CameraBag Toolkits służą jako punkt wyjścia dla różnych zadań edycji obrazu, stylów wizualnych i przepływów pracy, a każdy z nich zawiera nowy kafelek ze wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać każdą funkcję. Przykładowo, preset B+W Conversion zawiera garść ustawień, które są szczególnie przydatne do tworzenia pięknych czarno-białych zdjęć, a dołączone podpowiedzi poprowadzą cię przez takie rzeczy, jak łatwe dostosowywanie jasności różnych odcieni i korzystanie z dołączonej krzywej gamma. Inne przydatne ustawienia Toolkit obejmują krzywe portretowe, kolor nieba, bardzo głębokie cienie i inne.

Ważną funkcją dla użytkowników komputerów Mac w tej wersji CameraBag jest aktualizacja do natywnego wsparcia dla nowych procesorów Apple M1/M2. Ta nowa funkcja zapewnia jeszcze większą poprawę szybkości niż w ostatnich wersjach CameraBag.

Aktualizacja CameraBag do wersji 2023.4 jest bezpłatna dla wszystkich, którzy zakupili CameraBag w ciągu ostatniego roku na stronie dewelopera.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply