Apple Watch: prawdopodobnie koniec ze skórzanymi opaskami

Opaski z wiosennej kolekcji Apple powoli stają się rzadkością – skórzane opaski wydają się nawet całkowicie znikać z asortymentu.

Mark Gurman donosi na Twitterze o niewielkiej zmianie w Apple Store: najwyraźniej Apple chce wyrzucić z oferty w tym samym czasie skórzyanych etui n a iPhone’a jak i skórzanych pasków do Apple Watch.

Apple rozpoczęło również wewnętrzną kampanię sprzedaży bransoletek Hermès: Pracownicy mogą kupić designerskie akcesoria z rabatem sięgającym 90 procent. Gurman zakłada jednak, że współpraca między Apple i Hermès będzie kontynuowana. Ponadto w sprzedaży znajdują się obecnie inne produkty z działu akcesoriów Apple, w tym opaski Solo Loops i stacja ładująca Magsafe.

Apple traktuje swoje opaski tak, jak tradycyjny dom mody traktuje swoje ubrania: istnieją dwie kolekcje, jedna jesienią, która zbiega się z nowym Apple Watch, a druga wiosną, zwykle w kwietniu. Jesienna kolekcja charakteryzuje się pochmurnymi, raczej ciemnymi kolorami. Kolekcja wiosenna, którą można zobaczyć w Apple Store już teraz, charakteryzuje się jaśniejszymi, czasem jaskrawymi kolorami.

macpretorians

Źródło: Macwelt

Jedna myśl na temat “Apple Watch: prawdopodobnie koniec ze skórzanymi opaskami

Leave a Reply