Apple TV+ udostępnia oficjalny zwiastun filmu „Tunel z gołębiami”

Apple TV+, na około siedem tygodni przed premierą „Tunel z gołębiami”, prezentuje oficjalny zwiastun nadchodzącego filmu dokumentalnego. Jest to kolejny dokument w ofercie firmy.

W zeszłym miesiącu na Apple TV+, pojawił się w zapowiedziach nowy film dokumentalny „Tunel z gołębiami”. Film ten ukazuje bogate w historie życie i karierę byłego brytyjskiego szpiega Davida Cornwella – lepiej znanego jako John le Carré, autora takich powieści szpiegowskich jak „Szpieg, który przyszedł z zimna”, „Tinker Tailor Soldier Spy”, „The Night Manager” i „The Constant Gardener”.

Apple TV+ pisze o tym filmie w następujący sposób:

„Rozgrywający się na burzliwym tle zimnej wojny do dnia dzisiejszego, film obejmuje okres sześciu dekad, kiedy Le Carré udziela swojego ostatniego i najbardziej szczerego wywiadu, przeplatanego rzadkimi materiałami archiwalnymi i udramatyzowanymi winietami. Oparty na bestsellerowych wspomnieniach Le Carré z New York Timesa, The Pigeon Tunnel: Stories from My Life, film jest bezprecedensową podróżą do mniej znanych części kultowych i historycznie prywatnych doświadczeń autora, osadzonych w oryginalnej ścieżce dźwiękowej Philipa Glassa we współpracy z Paulem Leonardem-Morganem”.

Dokument pojawi się na Apple TV+ i w wybranych kinach 20 października 2023 roku. Pierwsze spojrzenie jest już dostępne wraz z oficjalnym zwiastunem.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply