Cena MLS Season Pass w promocyjnej cenie

Cena Apple MLS Season Pass ponownie spadła, odzwierciedlając fakt, że zbliżamy się do końca sezonu 2023. Subskrypcja na resztę roku kosztuje teraz tylko 29 USD lub 25 USD zniżki dla subskrybentów Apple TV+.

Ceny sezonowe obejmą pozostałą część rozgrywek sezonu zasadniczego (trwających do października) oraz playoffy. Cena miesięcznej subskrypcji pozostaje niezmieniona i wynosi 14,99 USD miesięcznie lub 12,99 USD dla abonentów TV+.

Kiedy sezon 2024 rozpocznie się w przyszłym roku, roczne subskrypcje MLS Season Pass zostaną automatycznie odnowione po regularnej cenie pełnego sezonu (która zaczęła się od 99 USD w lutym), chyba że zostaną anulowane.

Chociaż Apple nie opublikowało oficjalnej liczby subskrybentów MLS Season Pass, kierownictwo Apple i MLS wskazało, że usługa działa znacznie powyżej oczekiwań. Znaczenie MLS Season Pass znacznie wzrosło, odkąd Lionel Messi dołączył do Interu Miami w lipcu. Nie ma się co dziwić, że gwiazda światowej piłki przyciąga większą ilość widzów.

Apple zapłaciło około 2,5 miliarda dolarów za wyłączne prawa do streamowania MLS przez dekadę, do 2032 roku. Według szacunków, MLS Season Pass ma obecnie około 2 milionów subskrybentów, więc wydaje się, że Apple jest już bliskie osiągnięcia progu rentowności przy rocznych wydatkach rzędu 250 milionów dolarów, dzięki połączeniu przychodów z subskrypcji i dochodów z reklam wyświetlanych podczas meczów.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply