Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą przede wszystkim gry. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Zapraszam.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Uzyskaj wrażenia z klawiatury RGB na swoim urządzeniu!

Ta aplikacja umożliwia przechowywanie notatki jako powiadomienia. Dzięki temu możesz łatwo zapisać i wyświetlić swoją notatkę.

Focus Traveller to zegar, który pomoże Ci wejść w przepływ pracy i nauki. Im dłużej skupiasz się na jednej rzeczy, tym wyżej ty i twój wirtualny partner skupienia będziecie się wspinać wyżej.

  • iOS: Funnel: darmowy (przeceniony z 2)

Lejek daje ci jasny opis tego, co dzieje się na świecie z wielu źródeł. Po prostu wybierz swój ulubiony i słuchaj z dowolnego miejsca.

Poznaj ogromny otwarty świat pełen śmiercionośnych stworzeń i ukrytych tajemnic. Wykonuj misje, aby zdobyć przychylność miejscowych mieszkańców, w zamian mogą po prostu pomóc ci w podróży.

Tower of Fortune 3 to slot/RPG w stylu retro. Grasz jako bohater, który musi zbadać legendarną wieżę i znaleźć drogę do domu.

The Lost Shield to gra przygodowa typu brick break. Wcielisz się w bohatera, który musi zwrócić potężną, ale niebezpieczną magiczną tarczę do miejsca, do którego należy.

Sparklite to action-adventure roguelite osadzony w kapryśnej i ciągle zmieniającej się krainie.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply