Apple TV+ udostępnia klipy „W tłumie” i „Supermodelki”

„W tłumie” pojawił się na Apple TV+ pod koniec lipca. Na „Supermodelki” musimy jeszcze poczekać kilka tygodni. Dokument pojawi się w usłudze wideo Apple 20 września. Apple TV+ opublikowało już krótkie klipy obu oryginałów na YouTube.

Oryginalny serial Apple „W tłumie” z Tomem Hollandem jest dostępny w Apple TV+ od kilku tygodni. Osoby odpowiedzialne za serial już wcześniej rozpoczęły jego promocję, która trwa nawet po premierze. Nowy klip „The Crowded Room – Clues You Missed” jest już dostępny na YouTube. Oferuje on nowe spojrzenie na oryginalny serial Apple.

Serial opowiada historię Danny’ego Sullivana (w tej roli Tom Holland), który w 1979 roku zostaje aresztowany za udział w strzelaninie w Nowym Jorku. Serial przybiera formę trzymającego w napięciu thrillera, przedstawiając historię życia Danny’ego poprzez serię wywiadów z oddaną przesłuchującej Ryą Goodwin (w tej roli Amanda Seyfried). W miarę rozwoju wywiadów widzowie dowiadują się więcej o tajemniczych wydarzeniach z przeszłości Danny’ego, które go ukształtowały i doprowadziły do zmieniającego życie objawienia.

Na „Supermodelki” musimy jeszcze poczekać kilka tygodni. Dokument pojawi się na Apple TV+ 20 września. Jednak już teraz Apple udostępniło klip, który stanowi zapowiedź nadchodzącego dokumentu.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply