Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Łatwo Usuń Niechciane Treści Ze Swoich Zdjęć!

  • iOS: Funnel: darmowy (przeceniony z 2)

Funnel daje jasny opis tego, co dzieje się na świecie z wielu źródeł. Po prostu wybierz swój ulubiony i słuchaj z dowolnego miejsca.

Odkrywaj i podbijaj niezliczone światy w kosmosie. Rozwikłaj historię pełną wyzwań i zagrożeń, które poprowadzą Cię przez galaktykę w niezwykłą podróż. Nic nie trwa długo w kosmosie, a spokój nie jest wyjątkiem! Witamy w Iron Marines: Inwazja!

W tej grze pełnej satysfakcjonującej grafiki i innowacyjnych poziomów możesz rzucić wyzwanie sobie, swojemu mózgowi i znajomym!

Budzisz się w środku nocy i znajdujesz się w swoim pokoju, ale wszystko wydaje się nie na miejscu. Wygląda na to, że twój brat zablokował twój komputer, zadzierał z twoimi rzeczami i zostawił wskazówki dookoła, które pomogły ci odszyfrować hasło. Ale dlaczego miałby to robić? I dlaczego twój pokój wydaje się taki dziwny?

Druga odsłona legendarnej serii „Monster Rancher” i ulubione przez fanów „Monster Rancher 2” zawiera ulepszone wersje bardzo udanych systemów treningowych i bitewnych „Monster Rancher”, około 400 typów potworów oraz zupełnie nowe wydarzenia i mini-gry!

Zbierz całe strategiczne myślenie i całą szybkość reakcji, jaką masz, aby pokonać niekończące się ataki bezlitosnych wrogów, czołgów i pocisków. Strzelaj do jedynych ładunków Tesla Tower, aby zmiażdżyć uderzenia lądowe, powietrzne, a nawet podziemne. Rozbij czarny rój zabawną i potężną bronią specjalną! Znajdź idealną taktykę, aby zebrać wszystkie osiągnięcia i nagradzać pieniądze.

Klasyczna przesuwna gra logiczna!

ACHI – wymagająca i satysfakcjonująca gra planszowa, która dodaje wyjątkowych wrażeń klasycznej rozgrywce Tic-Tac-Toe!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply