Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Te modele wysokiej klasy mechanicznych tarcz zegarków zawierają wiele najbardziej złożonych “komplikacji” występujących w prawdziwych zegarkach, a także udoskonalenia niespotykane nigdzie indziej. Wszystkie wyświetlacze zachowują wygląd prawdziwych obiektów mechanicznych, ale z dokładnością czasu i lokalizacji iPhone’a.

Dodaj odrobinę kreatywności do swojego obrazu dzięki pięknym efektom za pomocą Blend Photos. Stwórz własną unikalną grafikę mieszania za pomocą zaledwie kilku dotknięć dzięki naszym gotowym szablonom. Dzięki Blend Photos możesz uzyskać dostęp do pełnej gamy funkcji i elementów sterujących, aby szybko i łatwo wyrównać swoje zdjęcia.

CHRONO TRIGGER to ponadczasowy klasyk fabularny opracowany przez ‘Dream Team’ twórcy DRAGON QUEST Yuji Horii, twórcy Dragon Ball Akiry Toriyamy i twórców FINAL FANTASY. W miarę rozwoju historii wyrusz w podróż do różnych epok: teraźniejszości, średniowiecza, przyszłości, prehistorii i czasów starożytnych! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy długoletnim fanem, to epickie dążenie do uratowania przyszłości planety obiecuje godziny fascynującej przygody!

Wyrusz w podróż, aby znaleźć mistyczne drzewo many widziane we śnie, zanim odkryjesz… mapa świata jest pusta! Podczas podróży zdobędziesz specjalne artefakty; umieść je w dowolnym miejscu na mapie, aby ożywić miasta i lochy i rozwinąć historię

“Trials of Mana”, przebojowa gra konsolowa z ponad milionem egzemplarzy i pobrań sprzedanych na całym świecie… zbliża się do smartfona w Twojej okolicy!

Przeżyj ponownie emocje związane z Final Fantasy Adventure – ponadczasowym klasykiem zremasterowanym dla nowego pokolenia.

Dystopijny thriller dokumentalny. Wielokrotnie nagradzana, ceniona przez krytyków gra inspektora granicznego.

Zbierając trzy karty na raz, musisz zebrać wybór kotów, jedzenia, zabawek, kostiumów i nie tylko, aby stworzyć najlepszą hodowlę, jaką możesz.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply