Apple TV+: oficjalny zwiastun serialu „Odmieniec”

Apple TV+ rozszerza swoje portfolio i zapowiedziało oryginalny serial „Odmieniec”. Jego premiera będzie miała miejsce 8 września 2023 roku. Teraz Apple TV+ publikuje oficjalny zwiastun nowego serialu.

Apple TV+

Apple TV+ przedstawia serial „Odmieniec”

„Odmieniec” to ośmioodcinkowy dramat z nominowanym do Oscara LaKeithem Stanfieldem w roli głównej. Ten ostatni pełni również rolę producenta wykonawczego.

Serial rozpocznie się 8 września z pierwszymi trzema odcinkami. Następnie nowe odcinki będą pojawiać się w każdy piątek do 13 października.

Oparty na uznanym bestsellerze o tym samym tytule autorstwa Victora LaValle’a, „Odmieniec” to bajka dla dorosłych. Horror, bajka o rodzicielstwie i niebezpieczna odyseja przez Nowy Jork, o której istnieniu nie miałeś pojęcia. Oprócz Stanfielda w serialu występują również Clark Backo, Adina Porter, Samuel T. Herring, Alexis Louder, Jared Abrahamson i gość specjalny Malcolm Barrett. “The Changeling” został napisany i zaadaptowany przez showrunnera i producenta wykonawczego Kelly’ego Marcela, a odcinek pilotażowy wyreżyserowała Melina Matsoukas.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply