Promocyjne aplikacje dla iOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS. Zapraszam do przejrzenia wszystkich pozycji. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Możesz swobodnie budować Układ Słoneczny, dostosowywać orbitę planety, swobodnie konfigurować szczegóły planety, pasy planetoid itp. Opracowujemy w celu symulacji Układu Słonecznego, możesz swobodnie konfigurować i dostosowywać zachowanie Układu Słonecznego, zmieniać rozmiar, kształt i prędkość orbity planety.

  • iOS: Metadata: darmowy (przeceniony z 2)

Metadane to przeglądarka metadanych obrazu dla kreatywnych profesjonalistów w podróży. Po prostu wybierz obraz z biblioteki zdjęć i przejrzyj metadane obrazu w pięknym układzie opartym na kartach. Niezależnie od tego, czy fotografujesz telefonem, lustrzanką cyfrową, czy tworzysz obrazy w ulubionej aplikacji do edycji zdjęć, Metadane pokażą pomiary obrazu, DPI, rozmiar pliku, dane o lokalizacji i informacje o urządzeniu.

Szybko i łatwo uchwyć swoje muzyczne pomysły, gdy tylko dotrą i przekształć je w profesjonalnie brzmiące piosenki dzięki wielokrotnie nagradzanej Cubasis 3. Ciesz się wykonywaniem, nagrywaniem, miksowaniem i udostępnianiem muzyki w mgnieniu oka, gdziekolwiek jesteś, bezpośrednio na iPhonie i iPadzie. Poznaj jeden z najszybszych, najbardziej intuicyjnych i kompletnych audio i MIDI DAW dostępnych już dziś na iOS: Cubasis 3. Nagroda Computer Music Editor’s Choice Award 2020・MusicTech Choice Award 2020・Nominowany do nagrody NAMM TEC 2022

Czy jesteś gotowy, aby podjąć się projektu v90? Pobierz grę już dziś i sprawdź, czy masz to, czego potrzeba, aby ją pokonać. Project v90 to najlepsza gra mobilna dla graczy. Project V90 to prosta platformówka akcji retro 2D, która w połączeniu z walką na miecze, kosmiczną strzelanką i jazdą na pająku, wyzwaniem, dużą ilością akcji, mnóstwem zabawy.

Herkules jest pomieszany… Okazuje się, że zorganizowanie imprezy z bogami, gdy jego rodziców nie ma, a rozerwanie całego wszechświata na strzępy nie było w końcu świetnym pomysłem. Tylko ty możesz mu pomóc złożyć wszechświat z powrotem, zanim Zeus wróci! Chwyć urządzenie i usiądź mocno. Bo ta gra logiczna nie jest jak każda inna. Te łamigłówki zginają twoje ciało tak samo jak twój umysł. Oto twoje zaproszenie na Olimp z lat 70., aby przesunąć granice swojego ciała i umysłu.

Bohater zostaje w tajemniczy sposób przeniesiony do Terra, świata fantasy wzmocnionego magicznymi kryształami. Niedługo po przybyciu wpada na Leannę, Mag-Rycerza badającego plotki o skoncentrowanej energii w okolicy… o której dowiaduje się, że promieniuje od niego! Razem podróżują, aby zrozumieć, jak się tu dostał i jak wrócić do domu. Wkrótce odkrywają, że jego przybycie na Terrę to coś więcej niż tylko zbieg okoliczności! Crystalline to komediocentryczna, fantastyczna powieść wizualna z zawiłym systemem romansów. Dzięki setkom dostępnych opcji możesz doświadczyć fabuły i wchodzić w interakcje z postaciami w znacznie bardziej spersonalizowany sposób.

Wracając do domu z pierwszego dnia liceum, nasz Bohater spotyka dziwną kobietę, która zachęca go do życzenia w sanktuarium. Choć sceptycznie nastawiony, nieświadomie przywołuje Erilynn, piękną, a zarazem odważną księżniczkę z innego świata! Nie mając pojęcia, jak tu przyjechała i jak ją odesłać, obaj muszą odłożyć na bok dzielące różnice i wspólnie pracować nad rozwikłaniem zagadki. Teraz liceum to nie jedyna rzecz, o której myśli nasz bohater. Musi zachować tożsamość Erilynna w tajemnicy, szukając nieuchwytnej i mistej staruszki, która wszystko zaczęła!

  • iOS: Imbiblia: 1 dolar (przeceniony z 3)

450 przepisów na napoje i składniki, a wiele innych jest w drodze. Imbiblia zawiera natychmiastową konwersję oz/ml/cl/cups/L, kalkulator wsadowy i wyszukiwanie według wielu parametrów. Aplikacja koktajlowa dla barmanów, restauracji i nerdów do picia. Zbudowany przez barmana z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem za barem. Przeszernie zbadane historyczne odmiany klasyki, w tym obszerne notatki na temat historii i metod.

Sygnał dźwiękowy! Czy masz małego kierowcę, który kocha samochody? Następnie przyspiesz zabawę samochodową dzięki aplikacji Car Puzzles Toddler Boys FULL! Ta zabawna aplikacja inspirowana wakacjami została zaprojektowana przez nauczycieli z ponad 15-letnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi, wykorzystując ich filozofię uczenia się poprzez zabawę. W tej ujmującej aplikacji znajdują się samochodowe gry logiczne z różnymi uroczymi motywami, tańczące samochody, w których możesz sprawić, że samochody będą tańczyć do fajnej i funkowej muzyki, a najlepsza część wszystkiego… jazdy! Twoi mali kierowcy będą musieli zatrzasnąć hamulce, aby powstrzymać się przed uderzeniem w wiele uroczych przeszkód w zachwycających światach tematycznych.

  • iOS: Recolla: 1 dolar (przeceniony z 2)

Przeanalizowaliśmy imponującą liczbę starych zdjęć od 1800 do 1900 roku i spakowaliśmy procesy fotograficzne do tej łatwej w użyciu aplikacji mobilnej.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply