GeForce NOW na macOS

Wielbiciele gier użytkujący komputery z macOS często napotykają na ograniczenia, jeśli chodzi o dostępność tytułów, które nie są oficjalnie dostępne na tę platformę. Jednak dzięki GeForce NOW, ta sytuacja może się zmienić. GeForce NOW to usługa strumieniowania gier od Nvidia, która pozwala użytkownikom Maców na grę w najpopularniejsze tytuły, które nie są dostępne na macOS. W tym artykule dowiesz się, jak ta platforma działa, w jakie gry możesz zagrać oraz jakie ceny abonamentu są związane z korzystaniem z tej usługi.

GeForce NOW

Jak działa GeForce NOW?

GeForce NOW działa w sposób prosty i intuicyjny. Użytkownik po prostu łączy się z platformą przez dedykowaną aplikację, a następnie może wybrać coś dla siebie spośród szerokiej gamy gier, które są dostępne na platformie. Gry te uruchamiane są na potężnych serwerach Nvidia, a obraz strumieniowany jest na ekran użytkownika. Dzięki temu nie jest wymagane instalowanie gier na lokalnym sprzęcie, co pozwala cieszyć się najnowszymi tytułami, nawet na starszych modelach Maców. Po zalogowaniu się w aplikacji, możemy powiązać z usługą swoje konta platform gamingowych takich jak np. Steam czy Epic Games Store. Mamy wtedy dostęp do swojej biblioteki gier.

Przykładami popularnych gier dostępnych na GeForce NOW mogą być takie produkcje jak Cyberpunk 2077, seria Wiedźmin, Far Cry, Need for Speed, Assassin’s Creed i wiele innych. Pełną listę gier możecie przejrzeć tutaj.

Ważnym jest również fakt, że w tym roku, Microsoft ogłosił 10-cio letnią współpracę z Nvidią, właśnie w kwestii dostępności gier MS na GeForce NOW. Mowa o grach nie tylko Microsoftu, ale też Bethesdy (Skyrim, Starfield) czy w niedalekiej przyszłości Activision Blizzard (Call of Duty, Diablo, Overwatch 2), bo jak wiemy, wszystko wskazuje na rychłe przejecie Blizzarda przez Microsoft.

Abonament

GeForce NOW oferuje dwa rodzaje abonamentów: bezpłatny i płatny. Abonament bezpłatny pozwala na granie w sesjach o czasie trwania do jednej godziny. Natomiast płatny abonament, oferuje dłuższe sesje, priorytetowy dostęp do serwerów oraz możliwość korzystania z ray tracingu w wybranych tytułach. Ceny obrazuje poniższa grafika:

Image.png

GeForce NOW to wyjątkowa usługa, która otwiera drzwi do najpopularniejszych gier niedostępnych na macOS. Dzięki tej platformie, użytkownicy Maców mogą cieszyć się płynnymi doświadczeniami gamingowymi w najbardziej wymagających tytułach. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem akcji, przygód czy taktyki – GeForce NOW na macOS ma coś dla każdego gracza.

Więcej informacji na temat usługi można uzyskać na jej oficjalnej stronie.

Maciej Wołkowski

Leave a Reply