Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą na na weekend przede wszystkim gry. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Toca Boca i Sago Mini łączą siły, aby uruchomić nową usługę, która prezentuje to, co najlepsze w aplikacjach przedszkolnych. Oznacza to, że klienci Toca Kitchen 2 przeniosą się do Sago Mini.

PushFit Pro to uproszczony licznik pompek i tracker. PushFit Pro pozwala ćwiczyć w domu, na siłowni lub gdziekolwiek! Rozpocznij trening, umieszczając urządzenie na ziemi pod klatką piersiową. Podczas pompek czujnik zbliżeniowy w urządzeniu automatycznie policzy i zarejestruje powtórzenia pompek. PushFit Pro pozwala na wizualizację historii i wzorców treningów za pomocą wykresów i kalendarzy.

RETRO TWIST to nowe podejście do starych i nowoczesnych klasycznych gier. Rozłącza mechanikę gry twoich ulubionych gier, aby stworzyć coś nowego. Możesz grać na zegarku Apple Watch, iPhonie lub iPadzie

Wejdź w wielką przygodę smoków, magii i kotów w mruczeniu złego Drakotha i twojej kociej siostry! Poznaj ogromną mapę świata Felingarda, ryzykuj życie i zagłębiając się w lochy w poszukiwaniu epickich łupów i użycz łapy futrzanej obsadzie postaci w natłoku zadań pobocznych.

Cywilizacja przeszłości znika, pozostawiając po sobie jedynie Starożytną Sieć, 256 lat później anonimowy odkrywca schodzi w jej zimne głębiny. Wyrusz w podróż przez niekończącą się pustą cyberprzestrzeń, zainspirowaną twórczością Williama Gibsona, Dana Simmonsa i Petera Wattsa.

Budząc się w umyśle, którego nie znasz, do świata, którego nie pamiętasz. Otoczony rzeczami, które nie mogą być prawdziwe, nawiedzane przez dawno zapomniane doświadczenia. Pytania pędzą ci przez umysł. Czy to koszmar na jawie, czy na wpół zapomniany sen? Kim jesteś? Gdzie jesteś? Jak długo tu jesteś i jak uciekasz?

Budząc się w tym, co wydaje się być starym bunkrem jego ojca, Campbell Price jest zdezorientowany. Ostatnia noc była dość szalona, ale nie TAK szalona. Jak on tu skończył?

Another Tomorrow to przygoda z łamigłówkami, która łączy misternie oddane dioramy z pierwszoosobową eksploracją i rozwiązywaniem zagadek. Uwięziony bez wspomnień, ale wyposażony w kamerę, będziesz eksplorować opuszczone mieszkania, lotniska, świątynie i podziemne obiekty, aby szukać wskazówek, rozwiązywać zagadki i odkrywać sekrety, aby odpowiedzieć na pytanie; kim jesteś?

Station 117 to pierwszoosobowa tajemnicza gra przygodowa typu wskaż i kliknij. W nieujawnionym miejscu, gdzieś na dnie Oceanu Spokojnego, znajduje się Stacja 117 – tajny ośrodek badawczy wykonujący całkowicie tajną pracę. Poważnie, nie pytaj, co robią. Czasami nawet oni nie wiedzą.

Wejdź do umysłu Jasona Bethlama, gdy budzi się do jasno oświetlonego pokoju. Dzięki asortymentowi przedmiotów, aparatowi fotograficznemu i bez pamięci o tym, jak się tam dostałeś, będziesz musiał wszystko sfotografować i rozwiązać zagadki, aby poskładać w całość tajemnicę tego, co się stało i uciec.

Graj jako badacz zjawisk paranormalnych John „Buster of Ghosts” Murr, który odkrywa kolejny tajemniczo przerażający dom. Tym razem jest w sprawie Evelyn Bright, 10-letniej dziewczynki, która zaginęła podczas zabawy w chowanego z ojcem. Czy John rozwiąże zagadkę zaginionej dziewczyny i odkryje, co tak naprawdę wydarzyło się w zapomnianym pokoju? Dostrój się teraz, aby się dowiedzieć!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply