Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS przynoszą ciekawe gry. Są jednak także aplikacje z zakresu produktywności. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Get ‘Em to pełna akcji, pierwsza w swoim rodzaju, darmowa gra wideo z otwartym światem! Graj jako psy walczące z przestępczością superbohaterów, z misją wyśledzenia najbardziej bezwzględnego gangstera w mieście, uratowania zagorzbionego przyjaciela i przywrócenia miastu do czasów świetności.

Chrono Plus to wygodny menedżer zadań i narzędzie do śledzenia czasu z wieloma przydatnymi funkcjami. Niezbędnik dla każdego freelancera lub profesjonalisty opłacany za godzinę, posiada elegancki, intuicyjny interfejs do zarządzania zadaniami, kalkulacji kosztów i fakturowania. Dostępny również dla komputerów Mac, Chrono Plus synchronizuje wszystkie dane na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Gra rytmiczna ze świetnymi ścieżkami dźwiękowymi w gatunku lofi hip hop, różnymi trybami gry i fajną częścią fabularną

Graj jako Liao Tianding (AKA. Liāu Thiam-Ting), strażnik Tajpej i poszukiwany przez kolonialne władze japońskie. Obrabować bogatych, nakarmić biednych i walczyć o sprawiedliwość na ulicach Tajpej z początku XX wieku jako legendarny tajwański banita. Oparta na prawdziwych wydarzeniach, prawdziwych ludziach i prawdziwych sytuacjach Legenda Tianding jest eksploracją miejsca i czasu często pomijanego i prezentowanego w stylu tradycyjnej chińskiej mangi.

SteamWorld Quest to gra karciana RPG, na którą czekałeś! Poprowadź grupę aspirujących bohaterów przez pięknie ręcznie rysowany świat i intensywne bitwy, używając tylko sprytu i garści kart. Podejmij wszelkie zagrożenia, które pojawi się na Twojej drodze, tworząc własną talię, wybierając spośród ponad 100 unikalnych kart dziurkaczy!

Hydropuzzle to surrealistyczna parodia superbohatera ukształtowana w krótką przygodę z łamigłówkami tekstowymi. Nie wyprzedzisz jednak pociągów ekspresowych i nie lecisz po niebie. Raczej używasz mózgu i smartfona, aby przebić się przez historię.

Aby duży statek na złomowisku mógł uciec przed anomalią kosmiczną, musisz pozbyć się wszelkiego dodatkowego ciężaru, który nie jest już przydatny, i jest DUŻO. Bądź wystarczająco szybki, aby zagęścić i spalić wrak, który przychodzi do ciebie i uniknąć pochowania.

GoCodeEditor to edytor kodu zoptymalizowany do szybkiego otwierania i edycji plików lokalnych i zdalnych (Dropbox, OneDrive, Dysk Google, FTP, SFTP/SSH) na urządzeniu z systemem iOS.

Split Screen pozwala bez wysiłku zmienić rozmiar okien na dokładnie połowę pulpitu za naciśnięciem jednego naciśnięcia klawisza. Dawno minęły czasy próby zmiany rozmiaru okien tak, aby pasowały ładnie obok siebie, dzięki Split Screen jest to tak proste, jak naciśnięcie przycisku.

Chrono Plus to wygodny menedżer zadań i narzędzie do śledzenia czasu z wieloma przydatnymi funkcjami. Niezbędnik dla każdego freelancera lub profesjonalisty opłacany za godzinę, posiada elegancki, intuicyjny interfejs do zarządzania zadaniami, kalkulacji kosztów i fakturowania. Dostępny również na iPhone’a i iPada, Chrono Plus synchronizuje wszystkie dane na komputerach i urządzeniach mobilnych.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply