Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Oto dzisiejsze promocyjne aplikacje dla iOS i macOS Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Witamy w oryginalnej aplikacji Gratitude Journal, zaprojektowanej, aby pomóc Ci kultywować codzienny nawyk wdzięczności dzięki prostemu projektowi, przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi i przyjemnemu doświadczeniu, Wdzięczność staje się nawykiem, który zmienia Twoje spojrzenie na życie.

Wyrusz w przygodę przez pływające wyspy Spring Forever – Kraina niezbyt przerażających stworzeń, dołów lawy, puszystych chmur, mnóstwa kolców i wielu innych. Przyjdź odwiedzić!

Klasa zwierząt zawiera informacje o tym, jak zwierzęta są klasyfikowane, angażujące pytania i fotografię z całego świata. Do wyboru jest dziewięć kategorii, w tym: ssaki, gady, płazy, ptaki, ryby, stawonogi, taksonomia, a także sesja rozgrzewki i runda bonusowa.

Chrono Plus to wygodny menedżer zadań i narzędzie do śledzenia czasu z wieloma przydatnymi funkcjami. Niezbędnik dla każdego freelancera lub profesjonalisty opłacany za godzinę, posiada elegancki, intuicyjny interfejs do zarządzania zadaniami, kalkulacji kosztów i fakturowania. Dostępny również dla komputerów Mac, Chrono Plus synchronizuje wszystkie dane na komputerach i urządzeniach mobilnych.

  • iOS: Glopy: 4 dolary (przeceniony z 5)

Nowa i unikalna gra logiczna i zręcznościowa zawiera inną mechanikę w każdym odcinku, a podczas gry będziesz ciekawy następnej niechlujnej piłki.

POCKET ROGUES wprowadza oldschoolowy smak Action-RPG do gatunku Roguelike. Tutaj musisz przebić się przez hordy potworów, odkrywać unikalne i losowo generowane lokacje, ulepszać swoją gildię fortecę i rozwijać bohaterów o coraz większą potędze, jeśli masz nadzieję odkryć utracone sekrety tajemniczego lochu.

Gra planszowa budująca zamki Teda Alspacha ożywa na iOS! Zwycięzca prestiżowej nagrody Mensa Mind Games zleca graczom budowę ekstrawaganckich zamków dla króla Bawarii Ludwika. Zamki są budowane po jednym pokoju na raz, a inny gracz w każdej rundzie ustala ceny dla innych, co skutkuje konkurencyjną, wciągającą grą, w której budowanie jest tak samo zabawne, jak wygrywanie!

Zostań odważnym piratem, grasuj po morzach na statku uzbrojonym po zęby, handluj i zbieraj załogę z najlepszych bezwzględnych. Potrzebny będzie masywny arsenał: armaty, moździerze, miotacze ognia i różne olinowania.

Klasyczna gra sześciokątna na planszy 6×6

• Podejmij wyzwanie z AI oponnent

• Opracuj różne strategie, gdy sztuczna inteligencja staje się silniejsza po każdym poziomie

• Używaj wikulacji najkrótszych ścieżek

• Rywalizuj z innymi graczami gamecenter

Agent A, twoja nowa misja jest z centrali. Szpieg wroga znany jako Ruby La Rouge celuje w naszych tajnych agentów. Twoim zadaniem jest ją odnaleźć i schwytać.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply