Apple TV+ przedstawia zwiastun „Poszukiwany: Ucieczka Carlosa Ghosna”

Apple TV+ rozszerza swoje portfolio o czteroczęściowy film dokumentalny „Poszukiwany: Ucieczka Carlosa Ghosna”. Film będzie miał swoją premierę 25 sierpnia 2023 roku. Teraz Apple przedstawia oficjalny zwiastun, który daje nam pierwsze wrażenia dotyczące filmu.

Apple TV+ publikuje oficjalny zwiastun „Poszukiwany: Ucieczka Carlosa Ghosna”

Czteroczęściowy serial dokumentalny „Poszukiwany: Ucieczka Carlosa Ghosna” opowiada fascynującą historię dyrektora generalnego, który stał się zbiegiem. Pokazuje nam Carlosa Ghosna i jego nieustanne wspinanie się na szczyt drabiny korporacyjnej, jego szokujące aresztowanie i niesamowitą ucieczkę, która oszołomiła świat.

Zainspirowany uznaną książką „Boundless” autorstwa reporterów Wall Street Journal Nicka Kostova i Seana McLaina, serial zawiera nigdy wcześniej niewidziane wywiady i materiały filmowe z kluczowymi graczami, którzy żyli wokół Ghosna, jego dojście do władzy korporacyjnej w Japonii, jego wielokrotne aresztowania i szczegóły jego wstrząsającej ucieczki do Libanu. Jedna z najbardziej szokujących międzynarodowych historii biznesowych i prawnych dekady, film oferuje widzom bezprecedensowy dostęp do kluczowych postaci, wydarzeń, które miały miejsce, a także zapowiedź tego, co nastąpi później.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply