Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS przynoszą nam przede wszystkim gry. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Miałeś ciężki dzień? Dlaczego nie sprawdzić swoich umiejętności odruchu palców, podlewając roślinę?

Znajdź idealny GIF z największej na świecie biblioteki animowanych GIF-ów! Cała moc GIPHY jest w twoich rękach.

  • iOS: Arrog: 1 dolar (przeceniony z 3)

Arrog to enigmatyczna gra logiczna przygodowa z ręcznie rysowaną grafiką osadzona w czarno-białym świecie z kolorowymi akcentami.

SteamWorld Quest to gra karciana RPG, na którą czekałeś! Poprowadź grupę aspirujących bohaterów przez pięknie ręcznie rysowany świat i intensywne bitwy, używając tylko sprytu i garści kart. Podejmij wszelkie zagrożenia, które pojawi się na Twojej drodze, tworząc własną talię, wybierając spośród ponad 100 unikalnych kart dziurkaczy!

Three Kingdoms: The Last Warlord to turowa gra strategiczna stworzona przez Chengdu Longyou Studio. Studio stworzyło ten świat gry osadzony w okresie Trzech Królestw głównie w oparciu o opinie ludzi na temat innych gier rozgrywających się w tym okresie. Gra jest bardzo szczegółowa w przedstawianiu różnic między różnymi miastami, a także umiejętności i cech oficerów wojskowych. Gra stosuje również atrakcyjny system walki, w którym pogoda, ukształtowanie terenu i wiele innych czynników wpłynie na wynik każdej bitwy.

Zostań odważnym piratem, grasuj po morzach na statku uzbrojonym po zęby, handluj i zbieraj załogę z najlepszych bezwzględnych. Potrzebny będzie masywny arsenał: armaty, moździerze, miotacze ognia i różne olinowania.

W LEGO® Bricktales odkryj innowacyjną mechanikę budowania cegła po cegle, która projektuje rozwiązania puzzli z własnej wyobraźni. Zobacz swoje kreacje ożywione w pięknym świecie LEGO, w którym każdy problem ma konstruktywne rozwiązanie.

Na Terra, świecie, którego cywilizacja rozwinęła się dzięki magicznym narzędziom, często zdarzają się przypadki zamieniania ludzi w magiczne miecze. Alice, dziewczyna podróżująca z Aldo, główną bohaterką, postanawia zostać mieczem, by uratować przyjaciół. Czy ich podróż i spotkania doprowadzą ich do z góry określonego losu?

Odysseus Kosmos to rodzinna, ręcznie animowana, pełna puzzli gra przygodowa typu wskaż i kliknij ze stylizowaną grafiką i genialną ścieżką dźwiękową, która rozśmieszy Cię podczas rozwiązywania oszałamiających zagadek.

SkySafari to potężne planetarium, które mieści się w kieszeni, stawia wszechświat na wyciągnięcie ręki i jest niezwykle łatwe w użyciu!

Agent A, twoja nowa misja jest z centrali. Szpieg wroga znany jako Ruby La Rouge celuje w naszych tajnych agentów. Twoim zadaniem jest ją odnaleźć i schwytać.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply