Apple TV+przedstawia zwiastun serialu „Inwazja 2”

Apple TV+ udostępniło oficjalny zwiastun drugiego sezonu „Inwazji”. Serial powróci na ekrany usługi 23 sierpnia 2023r.

Apple TV+ pokazuje zwiastun „Inwazja – sezon 2”

Apple TV+ udostępniło zwiastun drugiego sezonu serialu „Inwazja”. Premiera już w środę 23 sierpnia 2023 roku. Kolejne odcinki dziesięcioodcinkowego serialu będą emitowane w każdą środę do 25 października 2023 roku.

Nominowany do Oscara i dwukrotnie nominowany do nagrody Emmy producent Simon Kinberg, który pełni funkcję showrunnera, oraz David Weil, są zaangażowani w produkcję. „Inwazja” to rozległy, oparty na postaciach dramat science fiction, który śledzi inwazję obcych z wielu perspektyw na całym świecie.

Pełen akcji drugi sezon rozpoczyna się zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu pierwszego, gdy kosmici eskalują swoje ataki w totalnej wojnie przeciwko ludziom. Zwiastun daje ekscytujący przedsmak nowego sezonu, w którym poszukiwanie odpowiedzi jest nieustępliwe, a walka o przetrwanie świata trwa.

W rolach głównych występują między innymi Golshifteh Farahani, Shioli Kutsuna, Shamier Anderson, India Brown, Billy Barratt, Azhy Robertson, Paddy Holland, Tara Moayedi, Enver Gjokaj, Nedra Marie Taylor i Naian González Norvind.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply