Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć oraz notatek. Zapraszam do przejrzenia dzisiejszych ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS

  • iOS: 13’s: darmowy (przeceniony z 2)

13’s to świetna gra, w której można się zrelaksować, idealna do nauczania dzieci liczyć, i przyjazna dla ukrytych kolorów!

Photo Animator Studio to idealna aplikacja do zabawnych kreacji zdjęć, fajnych filmów ze zdjęć, animacji, storyboardingu i szkicowania.

Łatwy w użyciu kreator infografik i plakatów. Twórz piękne grafiki, ulotki, logo, infografiki w zaledwie 10 minut

Twórz profesjonalne projekty graficzne za pomocą tej aplikacji! Kreator logo i twórca projektów Profesjonalny do prezentacji, wizytówek, zaproszeń i projektanta ikon

Jedyna aplikacja do tapet, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować. Przywitaj się ze Skywall.

Jeśli pracujesz w Excelu, Numbers lub jakiejkolwiek innej profesjonalnej aplikacji na swoim komputerze, ta aplikacja jest dla Ciebie. Zmień swojego iPhone’a lub iPada w potężne i eleganckie rozszerzenie klawiatury z numerami i klawiaturami nawigacyjnymi.

Package Inc. to inspirujący symulator dostarczania, stworzony przez tych samych twórców Traffix i Railways. Cała gra jest dostępna bez reklam i zawiera piękne kamienie milowe, które mogą spodobać się tym, którym najbardziej zależy na stylu. Kto nie chciałby mieć Wieży Eiffla w swoim mieście?

Nowa świetna aktualizacja! Tryb ciemny, wiele okien, edycja dokumentów obok siebie! Scrivo Pro jest prezentowane przez Apple w kolekcji “Najlepsze aplikacje dla pisarzy”!

Masz notatki z wykładów do zrobienia, historię do opowiedzenia, artykuł do opublikowania, niezależnie od tego, czy jest to dzisiejszy wpis do dziennika, jutrzejsza praca dyplomowa, podkreśl ważne rzeczy w e-bookach i plikach PDF, wypełnij formularz PDF lub jak najlepiej wykorzystaj swoje spotkania biznesowe. Notes Writer jest doskonałym asystentem w nauce i biznesie, a także skutecznym w zapisywaniu swoich pomysłów i przemyśleń oraz dzieleniu się nimi!

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply