Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć oraz muzyki. Oto wszystkie dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Focus Traveller to timer, który pomoże Ci wejść w przepływ pracy i nauki. Im dłużej skupiasz się na jednej rzeczy, tym wyżej ty i twój wirtualny partner skupicie się wyżej.

Zanurz się w ekscytującej przygodzie z Fish Out of Water, bez reklam i zakupów w aplikacji. Urzekająca gra Halfbrick Studios, twórców Fruit Ninja i Jetpack Joyride. Uruchom grupę odważnych kumpli rybnych w niebo i nad ocean, pomagając im podróżować daleko i odbijać się jak najwięcej!

Miasto jest podekscytowane, dentysta i jego rodzina się wprowadzili! Moje miasto: Wizyta dentysty to miejsce, w którym decydujesz, co się stanie i kiedy. To twoja historia. Nasza nowa gra przynosi wiele ekscytujących nowych lokacji do grania i odkrywania. Twoje miasto będzie miało lokalny salon fryzjerski, supermarket i oczywiście dentystę i jego dom rodzinny! Pomyśl o wszystkich nowych rzeczach, które możesz zrobić w swoim mieście, wszystkich nowych lokalizacjach, ubraniach i postaciach.

Swobodnie buduj swoje wymarzone planety. Wędrowanie po wszechświecie, aby zebrać GP (punkt Boga) i MP (punkt masowy), aby zwiększyć energię słoneczną. Pokonaj wszystkie żaglowe solary, pochłaniaj ich zasoby. Swobodnie buduj swoje wymarzone planety.

Witamy w Photo Of Clarity, gdzie specjalizujemy się w ulepszaniu zdjęć, aby były wyraźniejsze i bardziej żywe przy użyciu najnowocześniejszej technologii AI. Doskonale radzimy sobie ze starymi, poplamionymi, uszkodzonymi, o niskiej rozdzielczości lub rozmytymi zdjęciami portretowymi lub krajobrazowymi.

W tej niesławnej narracyjnej grze karcianej wciel się w poszukiwacz bezbożnych tajemnic w scenerii ukrytych bogów i tajnych historii o tematyce lat 20. Zostań uczonym sztuk niewidzialnych. Twórz narzędzia i przyzywaj duchy. Indoktrynować niewinnych. Zajmij swoje miejsce jako zwiastun nowej ery.

Youtubers Life to najlepsza gra wideo z symulacją życia/tycoon. Zostań największym na świecie blogerem wideo w historii, edytując filmy, zwiększając liczbę fanów/subskrybentów i zamieniając się w miliardera. Stwórz swoją postać – dostosuj ją, jak chcesz, są tysiące zabawnych kombinacji – i zacznij robić swoje pierwsze transmisje w przytulnym pokoju u rodziców, w którym dorastałeś, odkąd byłeś mały. Nagrywaj sesje rozgrywki, kupuj nowe i klasyczne konsole, miej oko na codzienne zadania i towarzysko, aby zwiększyć swoją popularność, mając do czynienia z fanami, przyjaciółmi, rodziną i zarządzaniem czasem!

Używaj swojego iPhone’a jako aparatu w OBS na komputerze Mac! ShutterCast to niezwykle prosty sposób na podłączenie iPhone’a lub iPada do komputera Mac i używanie go w OBS, Streamlabs OBS i większości programów nadawczych… wszystko bez rozbijania banku!

Idealny do wydajności i produkcji muzyki, KORG Module to wysokiej jakości aplikacja modułu dźwiękowego na iOS, która zawiera profesjonalną bibliotekę dźwięku. Za pomocą iPada/iPhone’a i klawiatury MIDI, takiej jak nowy microKEY, możesz odtwarzać dźwięki klawiatury i fortepianu o studyjnej jakości w dowolnym miejscu. Możesz również użyć dźwięków modułu KORG do aplikacji do produkcji muzyki KORG Gadget. Utrzymując swoją pozycję w czołówce mobilnych aplikacji muzycznych, KORG oferuje teraz nowy styl wydajności i produkcji dzięki modułowi KORG dla iOS.

MyBrushes to unikalne, NIESKOŃCZONE narzędzie do rysowania płótna. Wyposażone w najlepszy silnik szybkiego malowania, profesjonalne narzędzie do malowania perspektywicznego pozwala skupić się na rysowaniu. Ciśnienie pióra jest dobrze podtrzymywane

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply