Apple TV+ dwa miesiące za darmo

Apple TV+ jest teraz dostępne na dwa miesiące za darmo. Oferta ma na celu promocję premiery filmu „Stephen Curry: Underrated”. Jeśli obecnie nie posiadasz Apple TV+, możesz uzyskać dwa bezpłatne miesiące na stronie promocji.

Apple TV+ z promocją dla nowych użytkowników

Bezpłatny okres próbny zapewnia dostęp do wszystkich treści Apple TV+, w tym nowego filmu „Stephen Curry: Underrated”. Kod na bezpłatne miesiące Apple TV+ wygaśnie 24 sierpnia 2023 r., zgodnie z warunkami promocji, jeśli nie zostanie aktywowany do tego czasu. Oferta subskrypcji próbnej zostanie automatycznie odnowiona za 6,99 euro miesięcznie, jeśli nie zostanie anulowana.

„Stephen Curry: Underrated” to niezwykła historia dorastania jednego z najbardziej wpływowych, dynamicznych i nieoczekiwanych graczy w historii koszykówki: Stephena Curry’ego. Dokument – połączenie intymnego cinéma vérité, materiałów archiwalnych i wywiadów z kamerą – dokumentuje rozwój Curry’ego od gracza college’u w małym miasteczku Division I College do czterokrotnego mistrza NBA, który zbudował jedną z najbardziej dominujących dynastii sportowych na świecie.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply