Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS i macOS oprócz gier przynoszą ciekawe aplikacje z zakresu obróbki zdjęć. Zapraszam do przejrzenia wszystkich ofert.

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Ta aplikacja umożliwia przechowywanie notatki jako powiadomienia. Możesz więc łatwo zapisać i wyświetlić swoją notatkę.

Z Animowanym Oświetleniem! Uzyskaj klawiaturę RGB na swoim urządzeniu!

Pokoloruj obrazy rozpryskowe natychmiast! Depello to najłatwiejsza i najszybsza aplikacja do wyskakiwania kolorów w App Store! To bardzo szybkie i super łatwe. Nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności malarskie! Wszystko, co musisz zrobić, to dotknąć koloru, który chcesz podświetlić! Depello umożliwia tworzenie oszałamiających i efektownych obrazów w skali szarości za pomocą dotknięcia. Depello to narzędzie do edycji zdjęć, które konwertuje obrazy i zdjęcia na czarno-białe, ale zachowuje i podkreśla wybrany kolor za pomocą najnowocześniejszych algorytmów widzenia komputerowego.

Spectre wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby pomóc Ci tworzyć niesamowite zdjęcia z długą ekspozycją. Spectre potrafi usunąć tłumy, zamienić ulice miast w rzeki światła, sprawić, że wodospady będą wyglądały jak obrazy i wiele więcej. Do tej pory trudno było robić długie ekspozycje: od utrzymywania aparatu stabilnie po odgadywanie potrzebnej ilości światła. Spectre zajmuje się tym wszystkim!

Pro Camera by Moment to ręczna aplikacja aparatu, która zapewnia sterowanie na profesjonalnym poziomie w przystępnej cenie. Przybliża nas do tego, co kochamy w naszych lustrzankach cyfrowych i aparatach bezlusterkowych – sterowanie oświetleniem, płynniejsze wideo, dłuższe ekspozycje, lepsze ustawianie ostrości i bogatsze dźwięki.

W tej niesławnej narracyjnej grze karcianej wciel się w poszukiwacz bezbożnych tajemnic w scenerii ukrytych bogów i tajnych historii o tematyce lat 20. Zostań uczonym sztuk niewidzialnych. Twórz narzędzia i przyzywaj duchy. Indoktrynować niewinnych. Zajmij swoje miejsce jako zwiastun nowej ery.

Po sześciu latach rozwoju to, co zaczęło się jako prosty symulator rakiet, stało się wszechstronną piaskownicą lotniczą, w której można ożywić wszystko, co można sobie wyobrazić – od rakiet, samolotów i samochodów po całe planety. Z biegiem czasu, im więcej dodaliśmy, tym bardziej SimpleRockets 2 wyrósł swoją nazwę. Z dużym uwzględnieniem postanowiliśmy zmienić nazwę na „Juno: Nowe pochodzenie” – tytuł, który symbolizuje nowy początek.

Buduj samoloty, łącząc części, projektując sekcje skrzydeł i mocując silniki. W każdej chwili możesz przypiąć się do kokpitu i zobaczyć, jak leci z realistyczną fizyką. Jeśli nie masz ochoty budować, ponad 250 000 samolotów jest dostępnych do pobrania za darmo.

  • iOS: iWriter: 1 dolar (przeceniony z 3)

Prosty i elegancki edytor tekstu, jeśli chcesz napisać artykuł lub zrobić notatkę.

WSwitch to aplikacja menu Mac do sterowania inteligentnymi przełącznikami.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply