iPhone 15: kolejne spodziewane nowości

Według analityka branżowego Dana Ivesa, iPhone 15 będzie zawierał znaczące ulepszenia w aplikacjach zdrowotnych opartych na sztucznej inteligencji (AI). Oczekuje się, że aktualizacja poprawi monitorowanie zdrowia użytkowników i umożliwi spersonalizowane sugestie dotyczące treningu i planu posiłków, a także zaawansowane monitorowanie snu i nastroju.

iPhone 15: Funkcje zdrowotne oparte na sztucznej inteligencji

Jak ujawnił analityk Dan Ives w rozmowie z Daily Mail, Apple planuje znacząco ulepszyć aplikację Zdrowie już w iPhonie 15. Wykorzystując technologię AI aplikacja po aktualizacji mogłaby personalizować treningi użytkownika, planować posiłki i skrupulatnie śledzić liczne cechy zdrowotne użytkownika. System ma między innymi monitorować wzorce snu, w tym sposób oddychania podczas snu, a nawet śledzić nastroje poprzez analizę mowy i wiadomości tekstowych.

iPhone 15

Szczegóły dotyczące tych funkcji nie zostały jeszcze potwierdzone. Niestety w tej chwili nie jest jasne, czy te nowe funkcje zostaną wprowadzone już w systemie iOS 17. Jednak należy oczekiwać, że firma nie będzie zwlekać z wprowadzeniem tej nowości.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply