CardioBot: Duża aktualizacja wprowadza nowe widżety i komplikacje dla Apple Watch

CardioBot to aplikacja na iPhone’a i Apple Watch, która udziela wskazówek dotyczących zdrowszego życia przy użyciu zebranych danych zdrowotnych. Aplikacja analizuje dane z Health i na tej podstawie pokazuje, co jest dobre pod względem zdrowia a gdzie jest miejsce na poprawę. W ostatnim tygodniu aplikacja otrzymała dużą aktualizację, która wprowadza kilka nowych widżetów dla iPhone’a i komplikacji dla Apple Watch.

CardioBot z dużą liczbą widżetów i kompilacji

Wg twórcy aplikacji Majid Jabrayilova, po aktualizacji ma być dostępnych ponad 100 wariantów widżetów na ekranie blokady i ekranie głównym.Na pierwszy rzut oka możesz zobaczyć tętno, częstość oddechów, poziom tlenu we krwi i wiele więcej. Wprowadzono również nowe komplikacje dla Apple Watch.

Na początku tego roku CardioBot zaczął mierzyć zmienność tętna (HRV). Ta funkcja, którą niektórzy mogą już znać z Fitbit, łączy różne dane serca, aby obliczyć, jak dobrze organizm radzi sobie ze stresem lub cięższymi treningami. Na podstawie tej oceny możesz zaplanować bardziej wymagające treningi i zrozumieć, kiedy dokładnie twoje ciało jest pod wpływem stresu.

Twórca Majida Jabrayilov pisze:

„Twój Apple Watch mierzy tętno co 4 minuty przez cały dzień. Dzięki CardioBot możesz łatwo zrozumieć dane zebrane przez Apple Watch, aby poprawić swój styl życia i dostrzec wszelkie zauważalne wzorce. CardioBot wykorzystuje badania dostarczone przez American Heart Association do tworzenia inteligentnych zaleceń, które pomogą Ci poprawić układ sercowo-naczyniowy i utrzymać dobre zdrowie”.

CardioBot można pobrać za darmo z App Store. Pełny zakres funkcji można uzyskać za 9,99 zł miesięcznie lub 99,99 zł rocznie.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply