Promocyjne aplikacje dla iOS

Dzisiaj promocyjne aplikacje dla iOS przynoszą ciekawe gry. Mamy również aplikacje z zakresu produktywności. Oto dzisiejsze oferty.

Promocyjne aplikacje dla iOS

Wysoce konfigurowalna gra symulacyjna przestrzeni piaskownicy. Swobodnie budować własny wymarzony Układ Słoneczny. Piaskownica wędrująca odwiedza różne słońca, aby rozwijać energię słoneczną. myDream Universe to gra symulacyjna w piaskownicy. Zacznij od małej planetoidy pochłaniającej inne planetoidy, tworząc Układ Słoneczny.

W This War Of Mine nie wcielamy się w elitarnego żołnierza, raczej grupę cywilów próbujących przetrwać w oblężonym mieście; zmagających się z brakiem pożywienia, lekarstw i ciągłym niebezpieczeństwem ze strony snajperów i wrogich padlinożerców. Gra dostarcza wrażeń wojennych widzianych z zupełnie nowej perspektywy.

Incredibox to aplikacja muzyczna, która pozwala tworzyć własną muzykę z pomocą wesołej załogi beatboxerów. Wybierz swój styl muzyczny spośród 9 imponujących atmosfer i zacznij się układać, nagrywać i dzielić swoim miksem.

W Potion Explosion eksplodujesz składnikami, wywołasz reakcje łańcuchowe i zbierzesz to wszystko w kotle. Następnie użyjesz ciężko zarobionych łez jednorożca, bajkowego łupieżu i innych magicznych składników, aby stworzyć potężne mieszanki o zwariowanych efektach! Niech wygra najlepszy czarodziej!

Co byś wybrał, gdybyś mógł spełnić jedno życzenie? Odnaleziono legendarną drugą wieżę, nagradzając życzenie każdemu, kto może osiągnąć jej szczyt. Czy wcielając się w bohatera, który przed laty stracił ukochaną córkę, okażesz się na tyle odważny, by pokonać pułapki i niebezpieczeństwa wieży? A jeśli to zrobisz, czy będziesz miał siłę złożyć właściwe życzenie… czy poruszyć się ludzkim pragnieniem? Podbij wieżę i dowiedz się!

Tower of Fortune 3 to automat/RPG w stylu retro. Grasz jako bohater, który musi zbadać legendarną wieżę i znaleźć drogę do domu. Trzecia wieża została znaleziona… Jedni wierzą, że trzyma schody, które prowadzą do nieba, ale inni mówią, że to szczątki starego Boga.

Ugięcie to najbardziej interaktywna, szybka i precyzyjna aplikacja dostępna do analizy wiązki strukturalnej. Projektuj wizualnie i natychmiast uzyskaj wyniki inżynieryjne, wykresy i równania!Po prostu umieść ładunki i podpory na belce i zobacz, jak się wygina. Znajdź przekrój we wbudowanej bibliotece lub zdefiniuj niestandardowy kształt. Ugięcie, naprężenia wewnętrzne i inne przydatne wyniki są automatycznie aktualizowane.

W Railroad Ink Challenge masz 7 rund, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Rzuć kostką i narysuj trasy, aby połączyć wyjścia wokół planszy. Rozszerz swoją sieć o koleje, autostrady i stacje, aby zbierać punkty, ale zostaniesz ukarany za wszelkie otwarte połączenia, więc planuj ostrożnie! Graj solo, aby poprawić swój najlepszy wynik, lub rzuć wyzwanie graczom z całego świata!

iKeyPurse, Twój zaufany towarzysz w ochronie poufnych informacji i haseł od 2012 roku, jest teraz zremasterowany. Dzięki ponad 2 milionom użytkowników na całym świecie i bezbłędnym zapisom bezpieczeństwa, konsekwentnie zapewniamy bezproblemową i bezpieczną obsługę na wszystkich urządzeniach z systemem iOS. Teraz iKeyPurse Remastered zapewnia jeszcze większą wszechstronność i intuicyjne funkcje.

W sprzedaży przez ograniczony czas tylko po to, by uczcić 3 lata Emergent Fates! Ciesz się nowym sposobem na poznanie gry dzięki niedawno wprowadzonemu “Uproszczonemu” stylowi gry. Nie w zakupach aplikacji lub reklamach. Tylko jednorazowa płatność z góry. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji doświadczyć gry, to jest to idealny czas.

macpretorians

Źródło: 9To5Toys

Leave a Reply